Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Egyes srácoknak miért nőnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyes srácoknak miért nőnek hatalmasra a heréik?

Figyelt kérdés

Nem heresérvre gondolok, haenm amikor alapból eléggé dús a mérete a heréknek. Szerintem annyira férfias, ha valakinek "bika heréi" vannak. Mint egy nagyobb ökölbe szorított kézfej. Jobban izgat mint egy nagy pénisz. nekem sajna kb akkora mint egy kajszibarack (lehet, hogy idióta példa ez rá:D) de legalább lógós.

Van valami módszer a megnövelésére? Vagy ez teljesen a genetikán múlik?

Mert olvastam olyat, hogy ha valaki kondizik az természetesen megnöveli a tesztoszteron szintet és attól nem nőhet?



2017. jún. 12. 14:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért olyan nagy nekik, mert már teljesen tele van a tökük az ilyen hülye kérdésekkel.
2017. jún. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nemhiszem, de Trollandia kelet felé van. Vegyél buszjegyet és jó utat kívánok.
2017. jún. 12. 14:14
 3/8 anonim ***** válasza:
63%
Nem tudom, de imádom a nagy heréket szopkodni :) 20/N
2017. jún. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ismertem egy srácot, ő egyáltalán nem sportolt, inkább olyan könyvmoly típus volt. Akkora heréi voltak mint egy lónak.
2017. jún. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
61%
Nekem eleg nagyok, de nem tudom mitol nottek meg. Mondjuk eleg sokat maszturbalok, lehet az is noveli. Ezzel egyutt a spermam mennyisege mar abnormalisnak szamit, de ez van... Gyakran kell csapolni es akkor nem szivarog folyton. Neha mondjuk hatranyos...
2017. jún. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Tisztán genetika.
2017. jún. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

én apámtól örököltem a nagy lógós heréket

Nem mindig olyan jó ha ilyen nagy

2017. jún. 13. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem is a nagy herék tetszenek!!

L

2017. jún. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!