Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » A párom biszexuális?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom biszexuális?

Figyelt kérdés
Nem rég olvasgattam a párom üzeneteit ahol azt láttam egy férfival beszélgetett pár hónapja aki meleg. Úgy tudom tőle vett ruhákat. Azt láttam hogy megbeszélték hogy az Árkád wc-be találkoznak és ott leszophatja ez a meleg csávó a pólókért cserébe. Össze vesztünk a párommal de állitólag ez egy vicc volt mert a focisták ezzel viccelnek ( párom focista). Rá írtam arra a fiura de ő is azt mondta csak vicceltek. Aztán amióta ez történt úgy veszem észre hogy a saját fiú testvéremmel kavar. Lehet hogy beképzelem magamnak a dolgokat talán ez a meleg csávó miatt. Én bízok a testvérembe hogy nem meleg meg hogy nem tenné ezt a saját hugával de nem tudom. Folyton együtt vannak, barátom az ő szobájába van végig. Múltkor meg úgy jött ki tőle a szobából hogy a nadrágja át volt ázva egy picit pont ott lent.. érdekes. Meg volt hogy a kocsiba kint ültek órákat. Kezén is "fura" szagot éreztem. Szégyenlem magam hogy ilyet állítok meg gondolok. Szerintetek van valami köztük? Vagy csak én képzelem be mert egy meleggel "hülyéskedett" pár hónapja?

2017. jún. 6. 16:32
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Egyébként a párom 23/F. A testvérem meg 18/F
2017. jún. 6. 16:34
 2/13 anonim ***** válasza:
Csak beképzeled :)
2017. jún. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Furcsán viselkednek de inkább a barátomon veszem észre
2017. jún. 6. 16:36
 4/13 anonim ***** válasza:
66%
Milyen érdekes hogy csak azóta "látod ezt" amióta belekukucskáltál a pasid telefonjába...
2017. jún. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
91%
lehet titkolnak valamit.
2017. jún. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Igen, valószínűleg biszexuális és megcsal.
2017. jún. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
:))))))))))))
2017. jún. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Lehetséges. Tesód még eléggé fiatal. Róla mit tudsz? Tehát meleg, bi lehet tesód?


A barátod meg szimplán hazudik, mint az ilyen férfiak a leírás alapján. Belegondolva, hogy egy pólóért leszopatta magát, ez ultra ciki. Remélem nem igaz és csak beképzeled.


Veled milyen a szexuális élete?

2017. jún. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A focisták közt sok biszex van. De ez miért baj?
2017. jún. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
91%
9. Nem az a baj, hogy biszex, hanem az, hogy megcsalja a barátnőjét.
2017. jún. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!