Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ők vajon biszexuálisak?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ők vajon biszexuálisak?

Figyelt kérdés
Van két 20 éves fiú, barátok, és amikor találkoznak, mindig arcra puszit adnak egymásnak és utána fogdossák és ölelgetik egymást. Én azt gondoltam, hogy csak bohóckodnak, mert mind a kettőnek barátnője van. Az egyikük nagyon helyes, a másik meg szokta hangoztatni, hogy szereti a fiúkat, meg jó lenne, ha valaki jól megrakná meg ilyenek.

2017. máj. 31. 12:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Előfordulhat. :) A puszi adása nem olyan extra dolog igazából, ha heteró nők megtehetik, férfiak miért ne tehetnék. Kicsit furcsa ugyan, de szívük joga. Az utolsó mondattal kapcsolatban pedig annyit tudok hozzáfűzni, hogy lehet, hogy csak poénkodás.


Az én párom teljesen heteró, a barátai is azok, viszont poénból szokták egy pillanat erejéig a haverjai tapizni a másikat például a mellén vagy a hasán, ilyen gyengéd "cirógatással" vagy markolással. :D


Ha biszexuálisak, akkor sincsen semmi, nem tehetned róla, és az ő életük alapból, szóval másnak ez ne fájjon. :) Nyilván ha az egyik közli, hogy szereti a fiúkat, de van barátnője, akkor az lehet.


20/L

2017. máj. 31. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Csak érdekes, hogy ilyen feltűnően csinálják, de mindig ezt csinálják egyébként. Köszi a választ.
2017. máj. 31. 13:47
 3/3 A kérdező kommentje:
Én is erre gondoltam, hogy poénkodnak és evvel akarják felhívni magukra a figyelmet, más hetero fiúk is szoktak poénkodni, de ők valahogy mások. Az ölelgetés meg a puszi nekem furi. Nőknél ez megszokott, férfiaknál meg egyáltalán nem szokványos.
2017. máj. 31. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!