Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Életem első meleg szex előtt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Életem első meleg szex előtt állok, ráadásul nem random valakivel, hanem egy fiúval akivel már egy hónapja találkozgatok. Mit tanácsoltok? Mire figyeljek?

Figyelt kérdés

Ő egy szűz fiú, randizgatunk már egy ideje. Imádom mert nagyon aranyos. Fiatalabb is nálam, ő neki ez lesz az első. Én csajokkal voltam már párszor, kapcsolatom is volt, de ez más. Sokkal felszabadultabb az egész és az összhang is megvan. Mire figyeljek? Mit javasoltok? Tök hülyének érzem magam.


Én leszek az aktív ez biztos, mert ő passzív beállitottágú. Kicsit félek, mert eddig csak vaginálisan szexeltem.


2017. máj. 30. 22:12
 1/6 anonim válasza:
Figyelj arra, hogy mindenféleképp legyen nálad óvszer.
2017. máj. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az egyetlen amire figyelned kell, azok a partnered reakciói. De ha megvan az összhang akkor biztos jó lesz! :)
2017. máj. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mi különbség lehet?

Legyen síkosító, és óvatosan, ügyesen tágítsd ki az ujjaiddal.

2017. máj. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A leírtak alapján szerintem vágytok rá nagyon, és élvezni fogjátok mindketten. :)

Az sem baj, hogy nem csináltad még análisan. Így legalább neked is újdonság lesz. ;)

2017. máj. 30. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
majd írd le hogy sikerült :D
2017. máj. 31. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Adj neki tigris ;)
2017. máj. 31. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!