Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mi az oka annak, hogy egyik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka annak, hogy egyik pillanatban úgy érzem, a fiúkat szeretem, a másikban pedig a nőket? 24F

Figyelt kérdés

Egész életemben ez volt velem. Már óvodás korom óta. Egyik pillanatban azt érzem, a nőket szeretem, rájuk gondolok, értük rajongok. A másikban pedig, egy helyes fiúra vágyom, akivel boldogok vagyunk.


Volt már pszichológusom, ő is, akikkel beszélgettem erről. Ők azt mondták, valósitsam meg önmagam, ne azzal foglalkozzak, mit gondolnak a többiek, ha fiúra vágyom, nyugodtan ismerkedjek velük. Ne fójtsam el önmagam, legyen nyitott és boldog.


Anya és Apa nagyon megértő, kedves ember. Valójában azt érzem, nem "haragudnának rám", Apa és Anya egész biztosan nem. Sőt, ők ketten, erősen gyanitják nálam a dolgot. Testvérem és Felesége már kevésbé lenne megértő szerintem, de igyekeznének.


Mivel művész vagyok, igy könnyebben el tudnák fogadni a szüleim, a mi szakmánkban sokan melegek, vagy biszexuálisok. A szüleim tudják, hogy vannak meleg fiú és lány ismerőseim, semmiféle problémájuk nincs ezzel. :) Nagyon jól tudják, hogy megértő és toleráns ember vagyok velük szemben és örülnek, hogy ennyire elfogadó vagyok.


Viszont az az igazság, hogy egész életemben a lányoknak udvaroltam, soha nem volt fiú barátom. SEMMI nem volt nekem még fiúkkal, se randi, se csók, se semmi. Barátnőm már volt, több is, most is csajoztam, próbáltam egy kedves hölgyet találni... Eddig. Viszont 1 éven belül a 7-dik kudarcom volt lánynál és ez most annyira megviselt, hogy elment a kedvem a lányoktól. Nagyon megviselt és nem jó érzés. Mostanában csak a srácokra gondolok.


Ahogy mondtam korábban, művészetekkel foglalkozom (voltaképpen képeket rajzolok, illusztrálok) és NAGYON érzelmes ember vagyok. Olyannira, hogy sokszor azt kívánom, bárcsak lánynak születtem volna. Sokszor foglalkoztat, milyen érzés lehet nőnek lenni.


Fogalmazzunk úgy, ha egy különleges szigeten élnék, a tenger közepén, ahol sok a meleg ember és mindenki elfogadja a másikat, 100%, hogy kipróbálnám sráccal. De egyébként néhány év múlva külföldön fogok élni és végleg elhagyom Magyarországot. Egy picit elegem van Hazánk homofóbiájából, meg rengeteg minden másból is.


Mitől lehet ez? Hiába volt barátnőm már korábban, néha csak a srácokra tudok gondolni, főleg akkor, ha nagyon rosszúl mennek a dolgok a lányokkal. :( :( Nem jó érzés ez nekem, néha nem tudom, mi vagyok, ki vagyok. Identitás zavarom van. Mi az oka ennek az ingadozásnak? Tényleg kizárt, hogy heteroszexuális lennék? Miért vágyom olykor a fiúkra, mikor imádom a nőket?


2017. máj. 27. 14:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

"Volt már pszichológusom, ő is, akikkel beszélgettem erről. Ők azt mondták, valósítsam meg önmagam, ne azzal foglalkozzak, mit gondolnak a többiek, ha fiúra vágyom, nyugodtan ismerkedjek velük. Ne fojtsam el önmagam, legyek nyitott és boldog. "


Ebben van a legnagyobb igazság! Én is mindig ezt javaslom...

2017. máj. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
Szexuálisan is vonzódsz a férfiakhoz? El tudnál velük képzelni komoly kapcsolatot, testiséggel? Ha ezekre egyértelmű igen a válaszod, valószínűleg biszexuális vagy. Nincsen ezzel semmi baj. Ha bizonytalan vagy, lehet jobb lenne, ha tennél egy próbát egy fiúval is, hogy megbizonyosodj az identitásodról. /L
2017. máj. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Számomra teljesen egyértelmű, hogy biszexuális vagy, mint ahogyan én is, nincs ezzel semmi probléma. Azt javasolnám, hogy ne zárkózz el se a nőktől, se a férfiaktól, tapasztald meg a testiséget, akivel csak szeretnéd, és ne döntsd el, hogy kihez akarsz kötődni érzelmileg, hagyd, hogy maguktól alakuljanak ezek a dolgok. Magadra sem kötelező kizárólag férfiként tekintened, sokan nem sorolják magukat sehová, csak elvannak a saját bőrükben. Ettől még lehetsz értékes ember, és megtalálhatod a párod.
2017. máj. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%

Üdv a biszexuálisok klubjában :) Semmi gond nincs ezzel! Egy a fontos, ne tagadd meg önmagad! Ne akarj más lenni, mint amilyen vagy. Vannak dolgok, amiken az ember tud változtatni. Ez momentán nem olyan. "Csináld azt, amit szeretnél, ha hiszed azt, hogy attól boldog lehetnél!"

Ha mostanában nem megy a csajozás, annak oka van. Hanyagold egy kicsit, ne görcsölj rá, hagyd, hogy vigyen az áramlat! Figyelj, jön a Budapest Pride! Egész hetes programok, felvonulás, nagyon jó buli! Gyere el, még ha nincs is társaságod. Ha nyitott vagy és jól érzed magad a bőrödben, egy-kettő találsz társaságot :)

Hajrá, ne törődj semmivel, a rád erőltetett életet felejtsd el ;)

2017. máj. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
En is igy vagyok vele. Egyszer egy puha csajt, maskor meg egy sracot kivanok. Elhulyulnenk, egy ketto dolgot kiprobalnank,haverok szinten. De valami gatol benne:s 24f
2017. máj. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

nem olvastam végig, de mi lenne ha kipróbálnád a nőket és a pasikat is.


Egyébként gáz, és nem normális dolog

2017. jún. 1. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Semmi baj nincs veled, egyszerűen biszex vagy, ennyi. Mint én. Nálam pl hosszabb időszakonként változik a dolog, ha lányokkal vagyok, vagy van barátnőm, rá se nézek a fiúkra, totál hetero módon gondolkozok. Mostanában viszont, hogy nyár óta együtt voltam egy nagyon édes, cukorfalat sráccal, állandóan a szopáson jár az agyam. :-) Ilyenkor alig nézek a lányok után, a fiúkat meg jól megnézem magamnak az utcán, rögtön arra gondolok, hogy legszívesebben az összes heĺyes srácot leszopnám. :-)


Ha gondolod, írj! ;-)

2017. okt. 6. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!