Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » En most Bi lennék?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

En most Bi lennék?

Figyelt kérdés

Egy ideje mar kezdett érdekelni, hogy milyen lehet szólni, meg volt barátnőmtől mimdig kertem hogy ujjazon meg. Viszont nem vonzódom úgy a fiúkhoz, csak a szopast próbálnám ki.

20/f



2017. máj. 21. 18:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
"nem vonzódom úgy a fiúkhoz, csak a szopast próbálnám ki." Inkább csak kíváncsi.. :D
2017. máj. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt csak te tudhatod,más biztosan nem!
2017. máj. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Valami van itt, de keressél egy fiút aztán kiderül.
2017. máj. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nem igazán tudom, hogy hogy kellene keresnem fiút, vagy hogy hol.
2017. máj. 21. 19:27
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Milyen fiúval próbálnád ki? Szerintem van benned hajlam, ha szopni szeretnél, hiába állítod, hogy a fiúk nem érdekelnek úgy, akkor az eszedbe sem jutott volna. Ezek alapján én azt mondanám, hogy olyan bi vagy, aki sokkal inkább a lányok felé vonzódik testileg. De persze akkor tudhatod, ha kipróbáltad és tapasztalatot szereznél, hogy milyen volt. A farokra begerjedsz?
2017. máj. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
16%
Biszex vagy. Én inkább meghalnék, minthogy egy faszt a számba vagyek.
2017. máj. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
#6 lehet igazad van, nem tudom milyen fiúval próbálnám ki. Felizgat a farok is elég könnyen.
2017. máj. 21. 21:12
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon valószínű, hogy biszexuális vagy, de igazuk van azoknak, akik azt írták, hogy amíg nem próbálod ki, addig erre nem derülhet fény... Fiút bőven találnál szerintem, az nem probléma, hiszen itt is írtak neked jó páran.
2017. máj. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Kinézetedtől függetlenűl lány létedre nagyon könnyen tudsz szex partnert találni az interneten. Én a tindert ajánlom.
2017. máj. 22. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!