Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex lennék? Szégyellnem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex lennék? Szégyellnem kellene magam?

Figyelt kérdés
Egy felejthetetlen maszturbálásban volt részem amikor skypon kicsaptuk egy sráccal, és hallgattuk egymás nyögéseit. Hihetetlen nagyot élveztem... Én a csajokat szeretem,de akkor ez mi volt? :O Szégyellnem kellene magam? Eddig úgy gondoltam sose találkoznék pasival, hogy szexeljünk, de ezután nagyon elgondolkodtam rajta.

2017. ápr. 15. 21:58
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Igen biszex vagy ha nagyon èlveszted a dolgot. Velem is hasonló volt annó.
2017. ápr. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem kell szégyelned magad. Jól érezted magad, ezzel semmi probléma sincs.
2017. ápr. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen. :)
2017. ápr. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet az vagy. :) engem is izgatna egy ilyen dolog de csak az elmemben.. valo eletbe szerintem nem
2017. ápr. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

pár többször is camoztam fiúkkal, nagyon izgató. ne szégyelld magad ezért

23f bi

2017. ápr. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen az vagy . De nyugi . Bar en csak snapen szoktam fiatal fiukat 17f😆
2017. ápr. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!