Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex lehet a párom? 20L

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex lehet a párom? 20L

Figyelt kérdés

A párom 25(f) nem mindig kíván, közmegítélés szerint nem vagyok bányarém, viszont esetenként rákíván az anális élményekre (ujjal/műf*sszal) viszont tudtommal csak velem van így...akkor biszex lehet, csak még nem jött rá egészen vagy csak élvezi és pont?

20L



2017. ápr. 25. 00:36
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem abszolút nem bisex. Ha a pasikhoz is vonzódik akkor lenne az. Attól hogy szereti ha megujjazod vagy megdugod a fenekét attól meg nem az. Nekem is van olyan pasi ismerősöm akinek a baratnője rendszeresen megdugja a kis fenekét felcsatolóssal, de abszolút nem vonzódik a pasikhoz.
2017. ápr. 25. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Engem személy szerint nem vonz hogy análisan bármit csináljanak velem, viszont ettől még szerintem nem kifejezetten kell biszexnek vagy homoszexuálisnak lennie. Mindenkinek más ingereket élvez, szóval nem törvényszerű de nem is kizárható. 26/F
2017. ápr. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Vannak pasik akiknek ez bejön. De ez inkább csak egy fajta szexuális játék, ettől még nem biztos hogy vonzódik más pasikhoz.
2017. ápr. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
30-as pasi vagyok. Imádom ha egy lány megdug felcsatolóssal. Jó keményen. De abszolút nem vonzódom semilyen szinten a pasikhoz. Csak lányoktól szeretem ezt. Van olyan lany esetleg aki szeret ilyet csinalni?
2017. ápr. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes, egyszer az urológus megvizsgált és egyáltalán nem volt kellemetlen, jó érzés volt, amikor matatott bennem - a filmekkel ellentétben -.


Jó ötletet adtál.

2017. ápr. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!