Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Milyen volt az első biszex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen volt az első biszex elményetek? Hogy zajlott?

Figyelt kérdés
Milyen volt ? Hány évesek voltatok ?
2017. márc. 25. 07:26
 1/6 Fartez ***** válasza:
88%

Nekem elég régen, 20 éves koromban történt. Újsághirdetésre válaszoltam. Igazából kíváncsiságból írtam rá. Érdekelt, hogy milyen egy másik farok tapintása, illata, esetleg íze. Bár ezt az első alkalomnál nem tudtam meg, de számomra kellemes élmény maradt, ahogy kétszer is megdugott partnerem. Olyan profi és figyelmes volt, hogy nem éreztem fájdalmat. Azóta is a passzív szerepet kedvelem.

Aztán második alkalomnál már le is szoptam partnerem és meg is ízleltem. Finom volt, így szintén kellemes élményekkel távoztam.

2017. márc. 25. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én 8-os táborban szöktem ki egy osztálytársammal iszogatni és egy kis idő után mikor már ittunk kicsit elmondta hogy ő a fiúkat szereti és megcsókolt és elkezdte simogatni a farkamat majd lesz.pott utána én is őt majd megdu.ott és azóta vagyok bi és élvezem a passzív oldalt
2017. márc. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az első csak egymásnak farok kiverés volt. Az igazi évekkel később egy alkalmi sz*patás volt, majd nem sokkal utána már én kuprodtam az egyszemű elé. Mindegyik jó volt, azóta is szeretem.
2017. márc. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
2. Egy ilyenbe siman benne lennek, foleg olyannal aki tapasztalt, tok jo:D
2017. okt. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
8%
Srácok, ezek nem biszex, hanem homoszex élmények.
2017. okt. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sajnos mostanáig sem volt :( 23/F
2017. okt. 31. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!