Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Nagyon izgat a dolog h lesz ....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon izgat a dolog h lesz . Pjak egy másik srácot (de csak ennyi). Mégis, amikor arra kerülne a sor, beparázok. Hogyan tudnám rávenni magam?

Figyelt kérdés

Már eljutottam odáig h megtörténhetett volna a dolog, de az utolsó pillanatban kihátráltam. Cinkes volt de szerencsére a másik fél megértette...

Közben meg folyton erről fantáziálok. Hogy lehetne sort keríteni rá, hogy ne gondoljam meg magam az utolsó percben?


2017. márc. 21. 20:07
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
92%
Leg.megyét irnátok köszi :)
2017. márc. 31. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
92%
Egyikben sem volt részem, BP;)
2017. márc. 31. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 BiTOPro97 ***** válasza:
100%

Most itt uni-k és passzívak írnak csak???


Egy a lényeg, hogy tudd mit akarsz, aztán addig ersz is el magad. Ha nem megy egy sörözéssel. "minden kezdet nehéz."

Jó a kívétel erősíti a szabályt.

2017. márc. 31. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

olyan határozottabb hímmel kell ezt "próbálni" aki nem tököl, hanem elkapja a hajadat és lenyomja. akkor nincs olyan h meggondolod magad meg mégse stb stb.

és hát vannak ilyenek nem kevesen... heteróból is!

2017. márc. 31. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 BiTOPro97 ***** válasza:
100%
Engem mivel én aktív vagyok egy passzív srác tepert le, spanyol tengerparton. Oltári mázlim volt, mert 16 évesen szerememmel sem jövők utána össze, ha az nincs.
2017. márc. 31. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
újra leszerveztem egy találkozót, mostmár nincs visszaút... másodszorra már nem fogok megfutamodni, eldöntöttem és kész :)
2017. márc. 31. 22:43
 17/20 anonim ***** válasza:
88%

Kell hozzá egy rendes pasi,aki megérti ha neked nem oké,de nem hagy ott,hanem valahogy mégis rávesz,hogy akard,és meg is teszed.

Nálam is hasonló volt.

2017. márc. 31. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Légyszi írd már majd meg, hogy hogy alakult!
2017. ápr. 1. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

ezúttal sikerült :)

szerencsére ezúttal egy sokkal dominánsabb sráccal hozott össze a sors, és megbeszéltük már a legelején, hogy ha ellenkezek/elmegy a kedvem, akkor ő átveszi az irányítást (persze bizonyos határok között)

így amikor eljött az ideje megint tétováztam, de ő elég határozottan rávezetett a lényegre.

az elején nagyon fura volt az egész, úgy éreztem mit keresek én itt mi a francot csinálok. meg persze jött a felismerés hogy ez bizony nagy és baromi nehéz 2 percnél tovább a számban tartani, meg aztán ha mélyebbre megy, jön az öklendezés. asszem mindent megtapasztaltam amit eddig csak lányoktól hallottam. aztán megbékéltem a "sorsommal", és hamarosan ellazultam, és egész belejöttem (az elmondása szerint is!). a végén már nagyon izgalmas volt az egész, főleg hogy le is kellett nyelnem a végén.

alig várom a következő találkozót.

2017. ápr. 21. 21:25
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
na látod, akkor neked erre van szükséged. szal magyarul, kaptál pár hatalmasat , aztán megszűnt a hiszti és torkos borz lettél?
2017. ápr. 22. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!