Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Miért van itt ennyi kamu srác?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van itt ennyi kamu srác?

Figyelt kérdés
Hihetetlennek tartom, hogy úgy írnak hogy fúú ezt csinálnák azt, annyira akarják, és egyszer csak nem írnak, mikor megtudnánk beszélni, hogy akkor hol találkozzunk(kézi kielégítésről van szó). Minek írnak akkor?

2017. márc. 17. 22:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Ha jól sejtem ezt mint fiú kérdezed, igaz?
2017. márc. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen
2017. márc. 17. 22:26
 3/11 A kérdező kommentje:
Gondoltam mivel a nőket is szeretem ide írom, de akkor bocsi. 24f
2017. márc. 17. 22:32
 4/11 anonim ***** válasza:
10%
Rosszul gondoltad, mivel a kérdésed a homokosokra vonatkozott, nem pedig a nőkre. Úgyhogy a homokhoz írogassál ilyeneket.
2017. márc. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
7%
Mármint hogy a hapsikra vonatkozott a kérdésed, nem pedig a nőkre.
2017. márc. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
89%
5. Biszex kategóriában vagy, szóval te vagy eltévedve.
2017. márc. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Tökéletesen jó helyen van ez a kérdés, mivel biszex a kérdező, és biszexeknek is szólhat, nem csak melegeknek. Aki ezen akad fent, az csak unatkozik.


A kérdésre sajnos nem tudok válaszólni, én is ezzel a problémával szembesűltem.

22F

2017. márc. 17. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindenhol sok a kamu, ez van sajnos...
2017. márc. 18. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Ramone ***** válasza:
42%
Mert mindenki csak kamu homi... :D az életben fel sem merik vállalni itt nagy a szájuk mert unatkoznak. Akik itt homiknak vallják magukat azok az életben rendes hetero kapcsolatban élnek vagy szimplán nem tudnak csajozni és ezért inkább hokiskodnak csak hogy végre valaki figyeljen rájuk, hogy ne legyenek szürkèk... Ezért mennek el mert valójában nem mernék bevállalni csak itt nagy a szöveg... :D
2017. márc. 18. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem merik bevállalni a találkozást,csak fantáziálnak!Én is ezt tapasztalom amiről írsz.
2017. nov. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!