Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van egy srác akit itt gyk-n...

Van egy srác akit itt gyk-n ismertem meg, sanda gyanúm hogy kamuzik! Szerintetek? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Szóval elkezdtünk beszélgetni nem is oly rég,Tudok róla pár dolgot,meg a teljes nevét.Így hát gondoltam rákeresek közösségi oldalakon.Meg is találtam,legalább is úgy hiszem.A név ,a vallás,Tulajdonságok stimmelnek.

A lakhely meg nagyon közel van ahhoz amit írt,a születés dátuma viszont már se hónapra,se évre vagy napra nem az amit írt. Szerintetek? Rákérdezzek?De ha tévedtem mi lesz? N/23



2014. dec. 7. 16:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Vesd fel, hogy mi lenne, ha bejelölnétek egymást fbon és ott folytatnátok. Ha kihátrál, vagy csinál egy másik profilt, átírja az adatait, akkor nyilván kamuzik.
2014. dec. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Hüle vagy fiam, ülj le, egyes!

Persze, hogy kérdezz rá!

Aztán hajtsd el a búsba ha ekkora kamugép, hogy a korát se meri felvállalni!

2014. dec. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem jelent semmit. Én például mindenhol azt adom meg, hogy 88-ban születtem. Pedig közel sem.
2014. dec. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha annyira ismerkedni akar veled, akkor úgyis megtalál és életnagyságban talál meg, pl. egy KV-zóban. Éppen a minap láttam egy párocskát - FB-chat-ek után végre élőben is ismerkedtek. :)
2014. dec. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem mindenki szereti kiadni a teljes valós adatait, ezért lehet, hogy a közösségiken írt mást. Kérdezz rá, az a legegyszerűbb!
2014. dec. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!