Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » A teljes férfi népességen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A teljes férfi népességen belül hány százalék lehet azok aránya, akik bármilyen szinten vonzódnak a saját nemükhöz (is)?

Figyelt kérdés
2017. febr. 27. 23:51
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
20-30 % melegekkel biszekszekel együtt
2017. febr. 28. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
96%
Olvastam valahol, hogy a férfi lakosság 1 %-a meleg, 8%-a biszexuàlisnak vallja magát.
2017. febr. 28. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Úgy gondolom, hogy talán 10% körül lehet, de ez csak durva becslés lehet, mert a dolognak vannak fokozatai. Az ember általában nem vonzódik mindenkihez még heteroszexuális vonatkozásban sem. Amikor egy betörő megerőszakolja a 80 éves asszonyt a betöréses rablás során, az nem a szexuális vonzódás keretén belül történik meg.
2017. febr. 28. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyes kutatások 1%-ot mondanak, mások meg 10%-ot. Nagyon benne van a politika, előbbik általában homofóbok, utóbbiak meg népszerűsíteni akarják. Én 5%-ra tippelnék.
2017. febr. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sokkal de sokkal több.
2017. márc. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

A magyarországi férfiakról nem tudok nyilatkozni, de az Egyesült Királyságban csináltak egy felmérést, és a megkérdezettek közül a fiatal felnőttek 49%-a vallotta magát nem teljesen heterónak. A férfiak ötöde, tehát kb. 20%-a vallotta, hogy volt valamilyen szexuális élménye másik férfival.


Forrás:

[link]


Ezt alapul véve szerintem itthon is kb. az emberek felében minimum van egy kis kíváncsiság. De az esetek legnagyobb részében ez csak kíváncsiság marad és ténylegesen nem létesítenek sem szexuális, sem romantikus kapcsolatot azonos neműekkel az emberek, mert ez nálunk még nagyon nem elfogadott dolog, és sokan inkább szégyellik. Vagy félnek, hogy kiderül, ezért inkább elnyomják magukban a dolgot, és ellenkező nemű partner után néznek.

2017. márc. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!