Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Most mit tegyek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tegyek?

Figyelt kérdés
A férjemmel nagyon szeretjük egymást. Önzetlen a kapcsolatunk, ami abban is megnyilvánul, hogy alkalmanként bevonunk 1-1 férfit a játékainkba. A legutóbbi ilyen játék után a párom elmondta, hogy ő is szívesen bekapta volna a barátunk farkát...Ezek után nem tudom mit tegyek. Keressek olyan férfit vagy párt, aki vevő az ilyenre is, vagy tegyek úgy, mintha viccelt volna? Mindent megbeszélünk, de ezzel kapcsolatban terel. Mintha nem férne bele az ő férfias macsó énképébe, hogy ez a titkos vágya. Pedig engem nem zavarna. 45\F , 46\N

2017. febr. 15. 22:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem olyan hagnulatba még egy sima heteró faszi is talán megengedi. De sok a Bi ;)

Tuti találtok erre embert.

2017. febr. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ja ...és próbáld úgy terelni, hogy mintha miattad kellene hogy megtgye, csúnyán mondva. H drágám, engem izgatna ha azt látnám h bekapnád a férfinak....tralalala.

Vagy akár a hév közepette úgy doldo meg. Vezesd kicsit a kezénél fogva.

Párom is ilyne, de sejtem h picit bi

2017. febr. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normális, párom és én is bi vagyunk :-D Ő még küzd ellene, de ha téged izgat, mond el neki és keressetek hozzá partnert. Van ... sok ... ;-)

(42/F, 48/N)

2017. febr. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Ő egy férfias férfi és eddig inkább homofób volt. Látom rajta, hogy egy kicsit össze van zavarodva. Úgy látom rajta, hogy egyre erősödő vágy van benne ezzel kapcsolatban...
2017. febr. 15. 22:27
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan igy van parom. Tudom mirol beszelsz
2017. febr. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
És Te mit gondolsz ezzel kapcsolatban ötös?
2017. febr. 15. 22:31
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

#4:

Mármint ezt, hogy: "Ő még küzd ellene", úgy értettem, hogy a te párod küzd ellene ... nálunk teljesen működik ;-)

(#3-as voltam)

2017. febr. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondol9m h a parom vagya a mi esetunkbe nem fog kiteljesedni. Mi nem vagyunk a tobbes hive. De ha lennenk akk mi is ott tartanank ahol kb majd ti is a kov inpar alkalomnal.
2017. febr. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
36%

Ha fiatal, nagy farkú srácot keresnétek, írjatok bátran:)


23/F

2017. febr. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Bármit teszel is, azt vedd be a számításba, hogy sokszor csak egy csepp kell ahhoz, hogy a pohár kicsorduljon, átszakadjon a gát és akkor minden felfordul.
2017. febr. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!