Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Nálatok hogy megy? Vagy van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok hogy megy? Vagy van valaki aki ilyen kapcsolatban él? 23/L

Figyelt kérdés

Sziasztok,

a kérdésem az volna van itt olyan aki 24/7 BDSM kapcsolatban él? Régóta izgat a dolog, a régi "a nő alá van rendelve a férfinak, nő szerepe a takarítás, stb... " elv szerint egy férfinak alárendelni magam. Van akinél műkődőképes ez a fajta kapcsolat? Vagy csak az erotikus történetekben létezik? Ha van ilyen ő tudna mesélni hogy élik ezt meg?


Köszönöm :)


23/L



#lifestyle bdsm
2017. jan. 18. 20:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Direkt írtad a biszexualitásba, vagy véletlenül?
2017. jan. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Direkt, akár azonos neműek tapasztalatai is érdekelnek, ha vannak :)
2017. jan. 18. 20:42
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem értem teljesen a kérdésed. Szóval nő nőnek alárendelve, ilyen értelemben is?
2017. jan. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Igen akár :) Vagy férfi, férfinak. Szerintem egy ilyesfajta kapcsolatban nem feltétlen számít a nem. Lásd, nem mindegy hogy egy nőnek vagy alárendelve vagy egy férfinak? :)


A megélése, a pszichológia mögötte, az érzések szerintem hasonlók, és erre vagyok igazából kíváncsi.

2017. jan. 18. 21:15
 5/13 anonim ***** válasza:
75%
ha van kedved,velem eljátszhatod :)
2017. jan. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Hogy érted az eljátszást? :) Írhat nyugodtan üzit aki szeretne.
2017. jan. 18. 21:21
 7/13 anonim ***** válasza:
75%
Nálunk úgy megy, hogy átjössz és kitakarítasz.
2017. jan. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Azért ennél többről lenne szó... (és itt nem azt értem hogy el is mosogatok :D), hanem érzelmi kötődés is lenne :P
2017. jan. 18. 21:24
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
en azert takaritok, mert en szeretem magam korul a rendet, nem azert mert ala vagyok rendelve. 29L
2017. jan. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Először leülsz a pároddal és megbeszélitek a pontos részleteket.


Maga a kapcsolat lényege nagyon egyszerű, négy szabály van:

1) Kapcsold ki az agyad, ne gondolkozz semmin se, csak tedd, amit a párod mond.

2) Akármi is legyen, feltétel nélkül bízz meg benne. Ne vond kérdőre az akaratát!

3) Ne csinálj semmit se magadtól, kivéve, ha erre utasított a párod.

4) Legyen egy menekülőszavad, ha valami olyat kérne a párod, ami neked nagyon-nagyon nem fekszik, kibújhass alóla. Ez akkor jó, ha nagy árat kell érte fizetned miután kimondtad, például megbüntet miatta valahogy.


Ennyi. De tényleg. Egy játékszer legyél a számára, egy öntudatlan "robot", amivel azt csinál, amit akar. Majd ő eldönti, hogy mikor kelj fel, milyen ruhát vegyél fel, milyen illatod legyen, milyen ételt főzz, mit vásárolj, hogyan viselkedj másokkal stb.


Gondolom a szexuális élet az pedig egyértelmű. A párod dönti el azt is, hogy mikor és hogyan élvezhetsz. Ha például elvisz vacsorázni egy étterembe és rendelés után azt mondja neked, hogy kielégítheted magad az asztalnál addig, amíg kihozzák az ételt, akkor se agyalj azon, hogy "úristen, itt vannak más emberek is", ne foglalkozz azzal, hogy szégyelled magad (ez a játék lényege ugyanis, hogy felülkerekedj ezeken az érzéseken), csak csináld.


A párod pedig viselkedjen tudatosan és határozottan. Tartsa be a megbeszélteket. Nyugodtan legyen önző, foglalkozzon többet a saját vágyaival, ugyanakkor ne feledkezzen meg arról, hogy ez a játék főleg rólad szól. Tiszteljen téged.


18/L

2017. jan. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!