Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Felnőtt nőként szinte csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felnőtt nőként szinte csak Ariana Grandéra izgulok fel! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Régóta nincs már kapcsolatom, nővel pedig még soha nem is volt. Az utóbbi pár hónapban teljesen elveszítettem a szexuális érdeklődésemet mások iránt, viszont Arianáról órákig képes vagyok fantáziálni. Ez már addig fajult, hogy attól is felizgulok, ha meghallom egy számát a rádióban, mert egyből eszembe jut, hogy mennyire gyönyörű.

22/N


2017. jan. 17. 17:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
12%

Szerintem undorító, a sminkek, és photoshopp tonnája teszi széppé.Smink nélkül, pénz nélkül, reggeli fejjel, büdös szájal nem hinném, hogy olyan vonzó, ő is ugyanolyan büdöset szarik.

Csak a média azt tárja elénk, hogy ők tökéletesek pedig korántsem én őt egy gazdag, elkényeztetett, malac pofájú, sminkes ribinek tartom ne haragudj.

2017. jan. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ez az egyéni véleményed, de a kérdés szempontjából egyáltalán nem releváns. Lehetne akár Angelina Jolie is, a probléma az, hogy szexuálisan csak egy idolhoz vonzódok, az mellékes, hogy ő kicsoda.
2017. jan. 17. 17:13
 3/11 anonim ***** válasza:
81%
dugas meg magadat velem
2017. jan. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
2017. jan. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

#3, ha nem úgy nézel ki, mint Ariana, akkor köszönöm, de kihagynám

#4 köszönjük a vizuális ingert :) Imádom azokat a csizmákat!

2017. jan. 17. 17:22
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Megértelek. De elég reménytelen az ügy, kénytelen leszel más nőket is nézegetni, más terápia nemigen van erre.
2017. jan. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Side to side.
2017. jan. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Aki téged érdekel nem Ariana...Nem az igazi Ariana hanem a túlsminkelt, photoshoppolt Ariana, akihez hozzáképzelsz, hozzáadsz egy általad megformált személyiséget (ismerős) ezáltal vonzódsz hozzá.El fog múlni, biztos vagyok benne mást nem tudsz tenni, nézz róla smink nélküli képeket, már ha van.
2017. jan. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem adok hozzá személyiséget, tényleg. :) Csak a külseje miatt találom nagyon izgatónak. Ezzel nem is lenne baj, ha másokra is tudnék így gondolni.
2017. jan. 17. 22:33
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Akkor még nem láttad Sophie Turner-t :D

Na, az ám a valódi ínyelc falat *---*

vörike, biztos jó az ágyban :D

2017. jan. 18. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!