Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Tényleg élvezetes fiúknak az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg élvezetes fiúknak az análszex?

Figyelt kérdés
Hallottam már olyanokat hogy ezt lehet élvezni, de nem próbáltam még ki, és nem is tudom hogyan tehetném...

2017. jan. 4. 19:32
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
89%
Annyian írták hogy nagyon jó érzéz! Most már én is szívesen odanyomnám a popsim valakinek :P :D
2017. jan. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
91%

Ha ez nem megerőszakolás formájában történik,akkor mindkét fél élvezheti a dolgot .

Ha végbél záróizmai a behatolás előtt kellően tágitva van ,akkor a lassú behatolás már nem okot nagyobb fájdalmat,majd hozzá is tágul a mérethez.Ehhez persze kell sikósitó.Ellenkező esetben pont az zajlik,mint mikor egy nőt elkapnak és nyomják is be neki . Bizonyos pózokban,ol mikor a combok has közelbe vannak húzva,a prosztata nagyon előre kerül.Ebben az esetben az aktiv fiú p.cse izgatja,ami kellemes érzést vált ki.Könnyen vezet ez elélvezéshez is .Miközben az aktív fiú is ki be mozgatja ,nála is bekövetkezik az elélvezés .

Normális esetben így működik ez .

2017. jan. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

húúú ezt feltétlenül kipróbálom!

Köszi a válaszokat!

2017. jan. 25. 21:12
 14/20 BiTOPro97 ***** válasza:
87%

Én totál aktív biszex vagyok, ez nem büszkeség vagy félelem kérdése. - ahogy az sem, hogy valaki hetero vagy homoszexuális valójában. DE tegnap is irigyeltem a srácot akinek többszörös prosztata orgazmust okoztam, és más/külső rásegítés nélkül. Jó engem meg sokszor ez a része izgat fel a szexnek igazán.


u.i.: Nem ismerkedem online. És nekem is igen nagy méretem van. De ehhez például, nem kell nagy méretnek lennie.

2017. jan. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
89%
Én is örülnék ha valaki megdugna.
2017. jan. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
88%
Én is kipróbálnám milyen amikor dugnak.
2017. jan. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
85%

Én meg már nagyon szívesen vennék kezelésbe egy srácot :D

22F

2017. márc. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
83%

Én dildozni szoktam a lyukam és imádom.

Nem is célom, hogy elmenjek, eddig nem is sikerült, csupán csak az ánuszom izgatása miatt élvezem.

F/29

2017. márc. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
86%
Jó érzés én azt szeretem ha csávonak kicsi a farka vagy fiatalabb snapen vagyok <3
2017. márc. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Megfelelő elökészület után isteni érzés az anál gyengéd pasival élvezem igazából elmondhatatlan amikor élvezek
2019. nov. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!