Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szerintetek? Főleg aktívok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek? Főleg aktívok válaszát várnám. Biszex, illetve meleg vagyok?

Figyelt kérdés

29 éves vagyok, de sajnos elég kevés a tapasztalatom a szerelem/szexualitás terén. Viszont azt hiszem bi vagyok, de mivel vallásos

iskolába jártam így csak a kora kamaszkori (kb. 12 voltam) élményekre tudok támaszkodni, egyik fiú unokatestvéremmel.

Az utcán egyébként a nőket nézem meg, de valahogy nem bízom bennük, bár magamban se igazán.

Olyan 19-20 éves koromtól izgatott megint annak gondolata hogy fiúval legyek, de csak passzívként tudnám elképzelni magam, és nem hiszem hogy szívesen szopnék, (esetleg 69-ben) inkább szopatnék. Ennek alapján ez csak fantázia nálam mert nincs nőm? Vagy biszex vagyok? Flörtölgettem férfiakkal is a neten de végül részben a távolság miatt ebből általában nem lett semmi. Sajnos picit nehezen ismerkedem, szóval ezért is olyan hiányos az önismeretem.



2016. dec. 9. 11:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, szerintem meg van rá az esély. Én a helyedben kipróbálnám meddig tudok elmenni egy sráccal. Ha bejön, akkor meg van a válasz. Aztán, ha biszex vagy, akkor előbb-utóbb úgyis hiányozni fog szerintem valami... A nők. Ha hiányzik valami az sok mindent elárul szerintem.
2016. dec. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Minimum biszex vagy :)


Merre laksz?

2016. dec. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Jelenleg Borsod megyében, de tervezem a munkahelyváltást, és ha összejön akkor a közeljövőben Nyugat magyarországra vagy Bp-re költözöm.
2016. dec. 9. 12:24
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

Szerintem bi vagy, hogy ha arra vágysz, hogy pasival szexelj ráadásul passzív szerepben. Ez egyértelmű. Szexuálisan bejönnek a nők? El tudod képzelni? Írj, ha gondolod én is borsodmegyei vagyok.

2016. dec. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!