Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Meleg/biszex fiúknál is van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg/biszex fiúknál is van lábfétis?

Figyelt kérdés
én 18 éves fiú vagyok,a női lábak vonzanak,illetve az is vonzana ha egy fiú imádná az én lábam..a lábfétis iránya csak nők lábai lehenek vagy lyen van srácban is?És ők milyen módon élvezkednének egy fiú lábbal?

2016. dec. 6. 23:45
 1/6 anonim ***** válasza:
96%
Természetesen jelen van a lábfétis a bi/homoszexuálisoknál is, én is imádom a szép férfi lábakat.
2016. dec. 6. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%
De még mennyire, hogy van, szívesen lesegíteném egy fiatal lány vagy fiú lábáról a cipőjét, csókolgatnám, szagolgatnám a zoknis, harisnyás lábát (persze csak ha szép formájú), aztán amikor már megugrott a hancúrléc, azt is hozzádörzsölném, simogatnám, masszíroznám vele, és a két lába közé tenném, azt dugnám, amíg el nem megyek. :)
2016. dec. 7. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
95%
Én 20/F vagyok. Nekem alapvetően inkább a lány lábak jönnek be, de a fiuké is tetszik ha nagyon jól néz ki de kisebb rá az esély. Tehát jelen van.
2016. dec. 7. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
95%

Igen, van! Én szívesen foglalkoznék egy fiú lábával, talpával :)

27/f/m

2016. dec. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
95%

Van bizony

Engem is vonzanak a fiúk lábai, de az is vonzó számomra, hogy az én lábaimmal foglalkozzon egy másik srác

28 F

2016. dec. 14. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
94%
Van! Szívesen gyönyörködöm a fiúk meztelen lábaiban főleg nyáron. És boldog lennék ha vki az én lábaimat is simogatná, kényeztetné.
2016. dec. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!