Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Miert nem szeretik a lanyok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem szeretik a lanyok es fiuk a vastag meretet?

Figyelt kérdés
Szoval eleg vastag szerszammal rendelkezem ,kozel 6 cm az atmeroje,de sajnos ezt altalaban sokallni szoktak...a hossza egyebkent 18 cm.Lehet igy eselyem normalis kapcsolatot talalni?Meg az alkalmiknal is van aki sokallja sajnos..
2016. dec. 6. 19:42
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Nem ,mert nem ismerkedes celjabol irtam ki a kerdest
2016. dec. 6. 21:11
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Azt kérdezted hogy van e eselyed kapcsolatot találni Nos engem érdekelne de ezek szerint teged nem.
2016. dec. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Barátomé kb. ekkora, lehet, hogy csak 5 cm, és eleinte még felizgulva és síkosítóval is eléggé feszít, egy átszexelt nap után pedig még 1-2 napig fáj a hüvelybemenetem. Szerintem a hossz nem számít annyira ebből a szempontból.
2016. dec. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 teencurious ***** válasza:
100%

Azért nem szeretjük,mert fáj. Úgy nem tudjuk élvezni a dolgot. Olyan mintha egy 6 colos réz csövet akarnál egy 5 colosba tolni. Nem fog menni. :D

És igen , lehet normális kapcsolatod, nem a méreted fogja meghatározni a szerelmet. Csak lehet ,hogy a szexben lesznek kisebb problémáitok,de azt ki tudod küszöbölni ha elég ügyes vagy. :)

18/passzív

2016. dec. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!