Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex csajok! Egyre jobban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex csajok! Egyre jobban foglalkoztat a kérdés hogy kipróbálnám egy lánnyal, milyen volt az első? Mi tetszett a legjobban? Es hogyan kezdeményeztetek?

Figyelt kérdés
En olyan kellemetlennek éreznem kezdeményezni jo csajnak tartom magam dekoratív fiatal es szexi egyik barátnőm se gondolná szerintem h van bennem nemi hajlam 22L

2016. nov. 29. 01:39
 1/8 anonim ***** válasza:
87%

Most mi a kérdés?? Ha van hozzá kedved,akkor próbáld ki,nem muszáj barátnővel,kereshetsz mást is. Ha meg kellemetlennek érzed akkor miről beszélünk??Akkor nem próbálod ki és kész. De nekem a hozzáállásod,és a beképzelt,nagyképű stílusod élből nem lenne szimpatikus.

19/Bi/L

2016. nov. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Tisztázzuk az hogy valaki tisztában van az adottságaival egyáltalán nem egyenlő azzal hogy beképzelt vagy nagyképű

, igen szép vagyok es szexi es nincsenek önértékelési probalemaim es nyilván ki szeretnem próbálni lánnyal ezért írtam ki a kérdést is!

2016. nov. 29. 22:11
 3/8 anonim ***** válasza:
77%

A szépség totál szubjektív, szóval hagyjuk meg neki azt a boldogságot, hogy azt mondhassa, hogy Ő szép és szexi :D

A lényeg, hogy mindenkiben van némi hajlam, nem vagy vele egyedül, szóval azt az "egyik barátnőm se gondolná szerintem h van bennem nemi hajlam" dolgot hagyjuk.

Próbáld ki lánnyal, meglátod, hogy tetszik-e vagy sem. Ne a mi véleményünk érdekeljen, mert még valaki azt mondja, hogy neki az anál jött be legjobban, de te neki kezdenél fujjogni :D Annak meg semmi értelme.

Csináld ha akarod, ne fújd fel ezt a dolgot szerintem.


20/l/l

2016. nov. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Èn megismernélek :)

18L vagyok, szerintem korban tök jól állunk

Biszex vagyok. Nekem az első csodás volt mivel tapasztalatlan voltam csak ő csinálta aztán egy idő után belerázódtam. Sokat beszélgettem emberekkel, voltam is lánnyal együtt. Nőies lány vagyok. A legjobban az tetszett hogy fiúval nem tapasztaltam ilyen èlmènyt,gyengéd,szenvedélyes,órákon át tartó élvezet. Nem 5 perces gyorsan lezavarható tèma..Kezdetnek beszèlgettünk aztán tettünk be zenét,kinek kell az unalmas megnézünk egy filmet? Tök jó lesz juhú aztán szívboncolás közbe vagy mikor előugrik valami vagy épp romantic jelenetkor jóesetbe arébb csusszantja a kezét vagy rám teszi hogy akar valamit:D

Táncoltunk és mikor kimentem inniért,utánam jött ès csókolóztunk majd a kádban kötöttünk ki:)))))))

2016. nov. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok

Bocsi ha kicsit értelmetlen pár rész az estére fogom:D

2016. nov. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Írtam privit:))
2016. dec. 2. 01:34
 7/8 anonim ***** válasza:
82%

Mr. Hands majd bevezet a lovakkal valo,dugasba is.

Nem kell neked csaj akkor.

2016. dec. 2. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel én is ìgy vagyok,hogy már lennék lánnyal:-)Párommal szeretnénk kipróbalni az édes forró hármast..De sajnos senki nem.ìr:-( 24L
2016. dec. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!