Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Passziv srácok ti nehezen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Passziv srácok ti nehezen vettétek rá magatokat az elsőre fiuval?

Figyelt kérdés
ha igen hogy sikerült? kort is lécci
2016. nov. 22. 16:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én még csak ki akarom próbálni, de nem lenne nehéz szerintem :)
2016. nov. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én az aktív oldalát szeretném kipróbálni :D
2016. nov. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Persze, az ember fél az ismeretlentől és a betegségektől is. Aztán összeszedi magát és megpróbálja.

30F

2016. nov. 23. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nehezen, aztán vettem egy nagy levegőt, és találkoztam egy sráccal. A sz-opás izgatott - és rohadtul élveztem. Abban a pillanatban ahogy elővette a farkát teljesen kikapcsoltam, és úgy szoptam, mint egy utolsó ri-banc. Kicsit úgy is bánt velem, de élveztem. Utána semmi extra érzés nem volt... Nem kattogtam rajta, rögzítettem, hogy engem ez is izgat. Egyetlen alkalom volt, de szívesen csinálnám újra...


F/30

2016. nov. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

fiatal,lányos fiuk irhatnak :D

32 f

2016. nov. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha van aki kiprobálná Szombathelyen irjon:D

17/F

2016. nov. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!