Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Az mennyire normális, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire normális, hogy fel tudok izgulni a fiúkra is?

Figyelt kérdés

Teljes mértékben ugyanúgy fel tudok izgulni a női test látványára és a férfi test látványára is. Ha meglátok egy vékonyabb fiút, szinte azonnal átvillan az agyamon, ahogy smárolok vele, ölelgetem, simogatom, levetkőztetem, majd szájjal kényeztetem. De ugyanez a lányokra is. (Mondjuk ez utóbbi azért érthető fiú létemre.) Ez mennyire normális?

21/F


2016. nov. 9. 12:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Amennyiben (minimum) biszex hajlam van benned (márpedig szerintem van), teljesen normális :-)
2016. nov. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

A leirtak alapjan ugy tunik, hogy biszexualis vagy, tehat normalisnak mondhato.

19F/meleg/szuz

2016. nov. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel semmi baj én is igy vagyok ezzel. Biszex vagy te is meg én is :)
2016. nov. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én is bi vagyok :P
2016. nov. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
jéé mennyi bi?! :)
2016. nov. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én is fel tudok de még csak lányokkal próbáltam de izgat hogy leszopjak egy faszt.. van esetleg olyan akinek van skypeja? és benne lenne hogy kiverni egymás előtt? :P 22/F Budapest
2016. nov. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Skype-on ez nem fog összejönni :)
2016. nov. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én is hasonlóan vagyok ezzel.
2016. nov. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Erotizáló külső (vizuális) ingerre jelentkező reakció csak azt jelenti, hogy az illetőre hat az inger. A valóságban más ingerek is jelentkeznek pl. az illatok és az már erősen eltérő férfi és nő esetében elnyomhatja a vizuális inger okozta állapotot.
2016. nov. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Vékony vagyok, csajoknak nem is tetszem emiatt:D


Próbáltad már? Lehet csak fantázia.

2016. nov. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!