Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A nők fel szoktag izgulni...

A nők fel szoktag izgulni (akár csak testileg) miközben szoptatnak? Ha igen, ez mennyire zavaró v. normális?

Figyelt kérdés
2009. okt. 2. 10:41
 1/7 anonim ***** válasza:
77%

Én nem.

Szerintem perverz, aki felizgul a saját gyerekére.

2009. okt. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Felizgulni?!?

Én csak azon izgultam szoptatás közben, hogy a pici végre rendesen ráharapjon és elég legyen neki...

2009. okt. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
Velem történt ilyen, de nem a saját gyerekemre izgultam fel, milyen hülyeség ez megint (1. válaszoló). A szoptatás elején volt, mikor már 2 hónapja nem szexeltünk, érthető hogy a minden intimebb érintéstől felizgultam. Aztán volt szex és többet nem éreztem ilyet szoptatáskor.
2009. okt. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Én itt arra gondolok, hogy mivel a pici ugyan úgy hozzáér az idegvégződésekhez,mint amikor egy férfi ér hozzá, akkor akaratlanul is reagál rá a teste.

HOgy ez mennyire jellemző?

2009. okt. 2. 11:05
 5/7 anonim ***** válasza:
88%
Előző vagyok. Még annyi hogy ez egyáltalán nem beteges vagy ilyesmi, egy könyben olvastam hogy szoptatáskor olyan boldogsághormonok szabadulnak fel mint orgazmus idején.
2009. okt. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi!Én is hallottam róla és ezért kérdezem,mert húsvér emberektől még nem hallottam ilyet,hogy átéltek volna ilyesmit, csak olvastam vagy éppen valahol hallottam, hogy van ilyen(de nem saját tapasztalat).

Az egyik válaszadónak meg annyit, hogy én nem a perverz részére gondoltam.Viszont pont ezért érdekelne, hogy ez mennyire zavaró egy nő számára, ha ez megtőrténik, hogy mégis a saját gyereke és nem egy férfi.

2009. okt. 2. 11:21
 7/7 anonim ***** válasza:
61%
sziasztok! nem a gyerekemre izgultam rá :) de nekem volt, hogy tényleg eufórikusan jó érzés volt amikor a babám elkezdett szopizni. fizikailag is értem, a feszülő cicimnek megkönnyebbülés volt, és amikor éreztem, hogy áramlik a tejcsi, a babám meg elégedettem simogatott, markolászott, tényleg éltem át -már már az orgazmushoz hasonló- felszabaduló, jó érzést. nem tudom érthetőbben leírni, hihetetlen jó volt :)
2009. okt. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!