Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » 30-as férjek is kíváncsiak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30-as férjek is kíváncsiak milyen lehet fiúval vagy csak a fiatalok? N

Figyelt kérdés
2016. nov. 4. 17:49
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Én is egy ilyen hármas miatt kérdezem...
2016. nov. 8. 08:58
 12/27 anonim ***** válasza:
100%

32 vagyok

pasival még szűz

kiőróbálnám

de nem mindegy kivel

2016. nov. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%
persze, ez kortól független.
2016. nov. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
94%

Én "negyvenes fiú" vagyok :D és szoktam szopni két harmincas srácot viszonylag rendszeresen, valószínűleg otthon nem kapják meg úgy vagy annyiszor ahogy szeretnék.

Sajnos az velük kapcsolatban még nem merült fel, hogy hármasban is kipróbálnák, illetve gondolom az asszonyt nem mernék megkérdezni (valahol meg is értem őket).

A kérdéseddel kapcsolatban, a 30-asok, a 40-esek közt is jópáran vannak akik "kíváncsiak", szerintem többen mint a fiatal férjek (gondolom ott még jobban dúl az i love you).

2016. nov. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:

14#! Szóval te lennél a "passzív"?

Vagy valószínű, hogy ad egy pluszt, ha férfi szopja őket nem?

Nem feltétlen az asszonyra gondoltam, hanem egy másik nőre.

2016. nov. 16. 16:59
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
#5 #7 vagyok, engem pasi felé pl. csak passzív szerep érdekel. A lánnyal együtt "kényeztetni" őt. Vagy mindketten a lányt.
2016. nov. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
Meg is tudom érteni, ha a passzív szerep érdekel, ha valaki aktív akkor ugyanazt csinálja mint nővel nem?
2016. nov. 16. 18:00
 18/27 anonim ***** válasza:
100%

14-es vagyok:

Igen, én vagyok a "passzív" :)

Nem tudom, hogy ad-e pluszt az, hogy pasi szopja őket?

Volt olyan aki velem próbálta ki először, azt mondta: nagyon jól csinálom, de nem tud elvonatkoztatni attól, hogy pasi szopja és nem ment.

Szerencsére ez csak 2-3 esetben volt! :)

Viszont olyan is több, aki szerint jobb volt mint a feleségével. Talán azért mert "élvezetből" csinálom, míg ez otthon nem mindig van így.

A "másik nő" meg ritka eset, hogy csak arra találsz valakit, aki időnként "furulyázik" egyet azért, hogy neked jó legyen (ellenszolgáltatás nélkül).

2016. nov. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
A másik nőt a hármasra értettem, tehát két férfi egy nő, ahol mindenki foglalkozhat mindenkivel.
2016. nov. 16. 18:52
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
Ok! Az jó felállás!
2016. nov. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!