Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok nektek milyen lányok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek milyen lányok tetszenek?

Figyelt kérdés

Képet is linkelhettek.

Egyébként 29f vagyok, és kíváncsiságból kérdezem mert kíváncsi vagyok, a ti eseteitekre.



2016. okt. 29. 15:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Sportos/izmos, nem túl pici, barna hajú csajok, kicsit vagányabb, fiús belsővel.
2016. okt. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

majdnem átlagos, de azért legyen mondjuk a stílusában valami, ami megkülönbözteti őt. ne legyen kihívó, se ilyen missp....a, legyen okos, értelmes, lehessen vele beszélni rengeteg mindenről.

általában a 3 legjobb barátnőm az, aki az esetem.

testalkattal nem foglalkozok ha az illető összképileg szép.

2016. okt. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az utolsó jól irja.L
2016. okt. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez jön ki az én kalkulátoromban:

170 cm magas

széles csípő, kerek popsi, kicsit izmos, de nem szálkás

B vagy C kosaras mell

barna szem

barna haj

komplett szőrtelen.

nőies elegáns öltözködés /szoknya, kosztüm stb./


27 nő /bi/

2016. okt. 31. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Tomboy és extrém stílusú lányok :$
2016. okt. 31. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretem, ha a lány alacsonyabb nálam egy pár centivel, azért 10 centinél többel nem, de egy 3-4-el igen. A haja szinte mindegy, bár általában a hosszú hajú, nőiesebb lányok jönnek be :)

Imádom a szép melleket, egy B-C-s kosarú lány, szép, formás mellekkel rendelkezik és ha emellé még a segge is szép látványt nyújt, meg az alakja is szép, akkor AWWW! xD

Mindig más az ízlésem, viszont kétféle nőt szeretek, 1. feszes has, feszes gömbölyű fenék, kis mellek, rövid haj

2. puha mindenhol <3

Itt természetesen nem a kövérekre gondolok de értitek.

Mind a kettő típusban azt szeretem, ha aranyos, félénk, viszont ha arra kerül a sor, hogy irány az ágy, akkor viszont határozottabb, kezdeményezőbb nálam :33

15/L

2016. nov. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
A délies,latina nők. Hosszú, fekete haj, füstös szemek,napsütötte barna bőr,arányosan telt,széles csípővel, vastagabb combokkal.Öltözködés nőies, csinos,de nem közönséges,a barna bőrű hölgyeknek nagyon szexi pl.a vörös rúzs.Belsőre pedig a tipikus, tüzes,szenvedélyes latin tempera mentum.(Ők nem egyenlőek a romákkal).
2016. nov. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Lauren Jauregui az ideálom:3 fekete haj zöld szem.. Wow..
2016. nov. 10. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

[link]


[link]


[link]


alkatra innen a középső lány [link]

2016. nov. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ezek mind tényleg nagyon szép lányok. Nekem is elégé tetszenek.
2016. nov. 10. 16:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!