Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex vagyok? Már lassan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex vagyok? Már lassan egy éve tetszenek lányok, sokszor megis nézem őket, de legtöbbször csak a rövid hajú, fiúsabb külsejű lányokat. Akkor most biszex lennék?

Figyelt kérdés

2014. jún. 1. 18:26
 1/5 anonim válasza:
Csak azért mert fiús külsejűek tetszenek, ez nem befolyásolja nagyban azt hogy biszex vagy,mert lányos lányok is tetszhetnek. Attól vagy biszex hogy mindkét nem iránt vonzódsz, szexuálisan is. Nekem is vannak olyan lányok akikre ránézek és uhh tök szép és szimpi és tetszik,de szexuálisan el nem tudnám képzelni magam lányokkal.Amúgy meg lehetsz csak kalandvágyó is,sokan csak kipróbálnák hogy milyen, nyitott vagy mindenre. Lehet butaságokat mondok, de szerintem így van. :)
2014. jún. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod ,hàt én eltudnám magam képzelni másik lánnyal.
2014. jún. 1. 18:54
 3/5 anonim válasza:
akkor meg egyértelműen igen, de ez nem baj, vannak akik elítélik ...de a társadalomnak nehéz megfelelni, de kit érdekel ha boldogok vagyunk?! :)
2014. jún. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg igen, de ha gondolod, még várd ki végét, amíg biztos nem leszel benne. Addig sem fog összedőlni a világ.
2014. jún. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod :)
2014. jún. 1. 19:42




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!