Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lefeküdjek a haverommal?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdjek a haverommal?

Figyelt kérdés
Eddig csak nőkkel volt dolgom de izgatnak a fiúk is, és most volna lehetőségem kipróbálni egyik haverommal, megbeszéltük hogy ő is szeretné. Csak félek hogy "bemelegszem" tőle. Ti mit tennétek a helyemben? 21/F/bi
2016. okt. 28. 20:20
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Én hasonló szituban megtettem. Mi netről ismertük egymást és tudtuk, hogy mit akarunk egymástól. Azóta 3x történt meg a dolog. És egyikünk se melegedett be vagy hasonlók. Ezek érzelemmentes dolgok (ja és dugás nem volt.) Szóval én azt mondanám próbáld ki. Neki is titok lenne, neked is. Nem hiszem hogy valamelyikőtök is szívesen kitálalna ilyesmiket.
2016. okt. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
70%
Erről miért kéne tudnia a későbbiekben bármelyik csajnak?:D sztem ne hagy ki
2016. okt. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
80%
én se hagynám ki ha volna olysn esejem probéld csak nyugottan
2016. okt. 30. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Inessential ***** válasza:
100%
Csatlakozom azokhoz, akik nem hagynák ki.
2016. okt. 31. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Steve Popeye ***** válasza:
100%

Én megtettem a haverommal!


Extrém jó volt és azóta szorosabb a haverság is a közös titok miatt :D

2016. nov. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!