Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok ti, hogy reagálnátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti, hogy reagálnátok rá ha a legjobb barátnőtök hirtelen megcsókolna titeket? Ezt tervezem szombat délutánra.17/L

Figyelt kérdés
2016. okt. 19. 21:13
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
hát a barátnőd kedveli a csajokat?
2017. márc. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
2%

Nincs bajom a melegekkel, de ne merjenek megpályázni. A fszt szeretem nem a saját nemem nemiszervét.

Normális nő nem csinál ilyet. Mivel a normális eset átlagban a hetero kapcsolat.

Nekem 4éves barinőm mondta kísérjem el egy csajhoz, mert izgul nagyon...nos ott voltam talin barinővel s idegen csajszival... Oda áll a másik mellé s félve elmodta, hogy tetszek neki...ö~öhh ok.

Nem akartam se megbántani, de hetero vagyok. Nehéz volt de kimontam a nemet s az okot...

Kevesebb tali/ottalvás lett s szinte alig beszélünk, ha igen akkor is elvagyunk harag nélkül, de elromlott a kapcsolat.


Nos ezért ne cseszd képen, a hetero barátnődet. Ha meg csókkal kezdte volna nem kicsit utasitottam volna vissza, hogy "mit képzelsz magadról?"


Ha pasi ha csaj az érzelmeket nem így kell bevallani! Undorító, nemtől függetlenül, mert semmibe veszed a másik fél "véleményét".


23-N

2017. márc. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
94%
nagyon örülnék ha a barátnőm megcsókolna de tudom, hogy nem fog:(
2017. márc. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
94%
Sokkolna. Ő is bi, én is bi, de sosem menne vele. Nem úgy nézünk egymásra
2017. ápr. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
94%

nem pofoznám fel.. ugyan minek?

volt már rá példa.. másnap volt inkább kínos egymás szemébe nézni.. aztán megbeszéltük h ez nekem nem jön be.. azóta ugyanolyan jóban vagyunk

2017. ápr. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Bi lány vagyok, és ha nem az exem lenne a legjobb barátnőm, akkor ellökném magamtól az ilettőt és szépen megkérném, hogy ilyen többször ne legyen.

Csókolóztam már csak barátokkal, de egy legjobb barát egy teljesen más kategória.

2017. ápr. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!