Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Srácok kinek mi volt az első...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok kinek mi volt az első biszex élménye? F/22

Figyelt kérdés
Ha valakinek lenne kedve örülnék neki ha leirna priviben:)
2016. okt. 4. 21:58
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%
13 évesen a haverommal kivertük egymás előtt,egymásnak, stb.
2016. dec. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nem voltam még fiúval, de nagyon izgat a passzív oldal.

19F

2016. dec. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 bibibi89 válasza:
100%
Sziasztok! Egyszerre pasival és csajjal kalandom nem volt, de egy pár éve volt egy kölcsönös cumi egy sráccal, ami írtó jó volt. Sajnos azóta semmi nem történt velem ilyen téren, de várom az alkalmat. Pécsi vagyok.
2016. dec. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%
13 évesen osztálytársammal kivertük egymásnak. 12 évvel később lesz*pott egy férfi, majd nem sokkal később az én számban landolt a cucc.
2017. jan. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos meg semmi nem volt :(

17F

2017. jan. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
88%

Én Lajos és 54 FFi.

Kb. 18 évesen egyszer egy pesti fürdőben beszélgettünk a meleg vízben, amikor egy finom érintés érte a farkamat. Majd semmi, de kisvártatva újra, s kicsit erősebben. Ezt már nem lehetett nem észre venni. Én nem mozdultam. Az érintések egyre sűrűbbek és határozottabbak lettek, míg folyamatos simogatássá váltak. Majd a kéz benyúlt a fürdőnadrágomba és morzsolgatva a makkomat kielégített.


Ezt a történetet meséltem el a barátomnak, s arra jutottunk, hogy kipróbálhatnánk egymáson is. Kis közös maszti, majd egymásnak csináltuk, míg elélveztünk mindketten.


Ez a közös élvezkedés rendszeressé vált közöttünk, majd kiegészült egy kis szopással is. A barátom szerette volna kipróbálni, s én nem álltam ellent :-)

Kis huzogatás, kis szopás, nagy élvezés :-)

Általában kielégülés előtt szólnom kellett Neki, de volt olyan is, hogy a szájában élvezhettem el.


Pár alkalom után egész mesterfokra emeltük az egyszerre történő elélvezést :-) Mert Ő úgy szopta a farkamat, hogy én meg simán elérjem az övét, s így közös volt az adni és kapni élménye.


Számomra nem volt olyan vonzó, leszopni az Ő farkát, de néha azért én is megtettem neki :-)



Ezt a fiús élvezetet és élményt szeretném újra átélni.


Kölcsönös farokverést, s ha szeretnéd, akkor örömmel átélném, hogy leszopjad a farkamat :-)

2017. jan. 16. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
80%
Még nem volt,de passzívként kipróbálnám,hmmm :-) 44F
2017. ápr. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 BiTOPro97 ***** válasza:
100%
Életem legszebb élménye volt amikor egy passzív fiú szó szerint letepert, egy nyaralásom utolsó napján a tegerparton. Előtte már volam lánnyal, és átvettem az írányitásis ott, bár így sem volt semmi tőkéletes. De úgy volt az igazi élmény, és örök emléke az igazi szabadságnak.
2017. ápr. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
100%

Még nem volt semmi. Imádnék egy biszex kalandot, pláne egy idősebb házaspárral. Szívesen kipróbálnám, a korosztály igazából mindegy. Kaposvár környéki vagyok.


26/F

2017. ápr. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
12%
Nem volt még és nem is lesz. Ha valaki egy csinos nő helyett egy szőrös férfira izgul fel, ott már nagy a gond.
2017. jún. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!