Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Fiúk, ti hányszor tudtok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti hányszor tudtok ejakulálni egy nap?

Figyelt kérdés

Orális szexre gondolok.


A Barátom imádja kapni, viszont még nem tartunk ott hogy összejöttünk, csak folyamatban, szóval nem tudom naponta maximum hányszor csinálhatjuk majd.


Napi 5 orál elfogadható mennyiség?



2016. szept. 26. 11:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha jol feltudnak izgatni akkor lehet belefer..😀

F/40

2016. szept. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok meleg és bi de 5-nél több szerintem nem volt még...

Nem hiszem hogy nem menne több, de minek?

Az már nem élvezetes a 3. után :|

2016. szept. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem hétnél több nem megy nekem.
2016. szept. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Trixiék ***** válasza:
100%
páromat volt hogy 7x cumiztam le egy nap, de másnap meg harmadnap már nem volt akkora a szája :D szóval csk csínnyán drága!2-vel azért érje már be! :) Inkább a minőségre menj, ne a mennyiségre!
2016. szept. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak óvatosan a mennyiséggel. Lehet, hogy a párodnak nem tetszik, ha szinte egész nap "készültségben kell állnia".
2016. szept. 27. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 János Gilján ***** válasza:
100%

Nem vagyok biszex, de van egy konkrét tesztem erre vonatkozóan:


A rekordom még tini koromból egyetlen este alatt 7 ejakulációs orgazmus volt. Én voltam 17, a barátnőm 15 éves. A mennyiségek kb így alakultak:

1. menet: 2-3 sugár + folydogálás.

2. menet: 1 kisebb sugár, majd folydogálás

3. menet: folydogálás, majd csepegés

4. menet: csepegés

5. menet: 1-2 csepp

6. menet: 1 csepp

7. menet: meleg levegő...


A menetek közül 5 behatolós szeretkezés volt a végén kihúzva és cicire-pocakra lőve, kettő pedig kézzel-szájjal izgatás volt a saját hasamra célozva a végeredményt. Körülbelül az 5. menettől már egyre kevésbé esett jól, a 7. menet már kimondottan nyögvenyelős volt és az orgazmusom sem volt az igazi. Másnap a pisilés is csípett kicsit és vagy két napig nem volt kedvem utána szexelni. Ezt az estét kimondottan tesztnek szántuk az akkori kis barátnőmmel, hogy mégis mennyit bírok. Ha belefogtunk volna egy nyolcadik menetbe is, valószínűleg már képtelen lettem volna orgazmusig jutni és az erekcióm sem lett volna megfelelő.

Régi szép idők, amikor még ilyen "hülyeségekre" volt időm és energiám! :D

2016. szept. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

24 óra alatt 4,de azt magamnak csináltam.

Leszopni engem max. háromszor lehetne.

2016. szept. 28. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
1x magamnak csináltam 14 volt a csucs másnap dokinál kötöttem ki
2016. okt. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
most olvastam, hogy a bejegyzett csúcs az 15 egy nap a pasiknál. csajoknál valami 200+
2016. okt. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!