Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Te hányszor közösültél az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

BiTOPro97 kérdése:

Te hányszor közösültél az múlt hónapban, és átlagosan hetente lányokkal/nőkkel és fiúkkal/férfiakkal, és átlagosan milyen hosszan és elégedettséggel? - kor/nem

Figyelt kérdés

Min. szeretnél esetleg változtatni a szexuális életedben? - kérlek mindenkit, törvényszegő és csak tréfát ne írjon!


És mennyire vagy elégett a szexualitás életeddel?


2016. szept. 10. 17:21
 1/5 anonim ***** válasza:
96%

Augusztusban egy hetet nyaraltam. Sztem 30-40ferfivel voltam es 2 novel egy honap alatt. Heti leosztasra nem tudom. Volt 10perc es 2 ora is

Volt 2/10 es 10/10 is.


N.


Elegedett nagyjabol. A ferfiak szexualis teljesitmenyevel es a kommunikacioval nem.

2016. szept. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%

"30-40ferfivel voltam " :D

Benned egészen biztosan huzatot kapna a farkam,nem beszélve a nemi beteggondozóban eltöltött időről :D

2016. szept. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
80%
A 30-40 férfi az rengeteg... Ha egy hét mensit is számolunk, az napi kettő ÁTLAGBAN... Szexmunkás vagy? Mert úgy könnyű...
2016. szept. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Utóbbi kettő tájékozatlanságokból ostoba felvetéseknek érzem mondataitokat, mit írta nyaralt is, egy féfinél at mondaná legtöbb ember milyen nagy kan-d-úr.

A hüvely izomzata már ezzel is karban van tartva, a tespedő izmok lazulnak el, az akihez évekig nem nyúltak, és nem végez női kondi, sőt esetleg intim tornát amivel meg korrigálni is lehet.


Női és férfi - de ca rájuk jellemzőbb tulajdonságok ezek - tulajdonságok 2/3-1/3-októl a 3/4-1/4-ig vagyunk össze rakva, és bár nem ismerem az illetőt, nem lelki baj van a háttérben - többi infóból ez jól látszik - hanem ebben pont macsó tulajdonsága van, mint van férfi aki meg élvonal beli anya szerepben, és kiváló nevelőszülő például.


Nők 3/4 pontok, és nem távolság szerint tájékozódik; vagy például többfelé tudd figyelni, nem csak egy dologra 85-100% figyelni; és két nemben fordított arányú a megjelenése ezeknek a tulajdonságoknak.

De van macsó férfi is, aki pontok szerint tájékozódik, és simán meg tudja osztani a figyelmét 3-6 irányba is.

2016. szept. 11. 09:54
 5/5 A kérdező kommentje:
de ca azaz de csak - gyors gépelésnél nem elég érzékeny a tablet
2016. szept. 11. 09:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!