Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » A kapcsolat elején ezt fontos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kapcsolat elején ezt fontos lehet elmondani?

Figyelt kérdés
Egy fiúval megfogtuk egymásét és nekem most van egy lány az életemben,akivel komoly kapcsolat van kialakulóban!Nem tudom eldönteni hogy vajon azzal csinálok jót ha elmesélem neki,vagy inkább ne!Érdekelnének a vélemények,mit gondoltok?
2016. szept. 13. 16:33
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

A párod is ki fogod kérdezni milyen pasikkal volt előtted, stb?


Nem tartozol senkinek ezzel.

2016. szept. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Olyat meg baromság mondani, hogy kipróbáltad, de majdnem elhánytad magad. Miért kezdjen el hazudgálni?

Az amúgy cuki, hogy őszinte akarsz lenni, talán olyat mondhatsz neki, hogy egyszer kipróbáltad, amikor még ő nem volt meg. Ha biszex vagy, így legalább megtudja és őszinték lehettek egymással.

2016. szept. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
94%
senki sem úgy kezd 1 kapcsolatot hogy figyelj alányúltam 1 saját nemű valakinek.Majd ha érdemes lessz arra a kapcsolat hogy elémond majd akkor,Sőt még kapcsolatban sem vagytok mit parázól,lehet nem is fogtok.
2016. szept. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgess vele,hogy mi a véleménye a biszexualitásról és ha nem tartja visszataszítónak elmondhatod,egyébként ne! Én elmondtam,szakított is velem.
2016. szept. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek aki válaszolt,azt hiszem meggyőztetek és talán kényelmesebb is eltitkolni,fölösleges ezzel terhelnem.

Összejöttem ezzel a csajjal és úgy tűnik komoly is lehet,kár lenne ezzel elrontani!

Elég csak magamnak elszámolnom,mert azért tetszett az a dolog és ha olyan szituba kerülnék,nem hiszem hogy visszafognám magam.De ettől függetlenül szexuálisan nagyon is vonzódom a nőkhöz.Biztos ismerős sokak számára a helyzet.

Még egyszer köszönöm!

2016. szept. 13. 19:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!