Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » S. O. s. biszex lettem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. s. biszex lettem?

Figyelt kérdés

nyárimunkán mellém tettek egy másik lányt és ...beszelgettünk meg jol elvoltunk és azthiszem bele szerettem.. és volt már hpgy megtetszett egy két lány vagy épp megbámultam- eddig csak barataim voltak (fiúk) de azthiszem szerelmes vagyok abba a lányba-

mennyire valószinű hogy viszonozni tudja? mit tegyek,? mondjam el neki?.



2016. szept. 7. 10:52
 1/2 anonim ***** válasza:
78%

Ez csak egy érzés, lehet szeretet hiányod van és ezért érzed így. Vagy vágysz valami izgalomra, másra. A biszex dolog igazán csak akkor fog kiderülni ha lesz testi kapcsolatod lánnyal, ha az megy akkor az vagy biztosa.

És ne mond el neki ha úgy érzed ő ezért eltávolodna vagy ő nem az. Akkor abból az is lehet hogy másnak elmondja és neked rossz lesz...

2016. szept. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
78%
Akkor valószínűleg biszex lettél, de ne aggódj miatta, nagyon sok lány az, akik tagadják is. Szerintem a legjobb lesz ha elmondod neki. Ha magadban tartod sokkal rosszabb lesz hosszútávon hidd el!
2016. szept. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!