Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Leszbikus/biszex lettem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus/biszex lettem?

Figyelt kérdés

( Tomboy vagyok) Egy nap azon kaptam magam hogy állandóan a lányokat bámulom. Sokszor elképzelem hogy van barátnőm és hogy elmegyünk randizni meg csókolózunk meg más dolgokat is csinálunk…

Egyre kevésbé tudom elképzelni magam egy fiúval. Biszex/leszbikus volnék?



2016. jan. 24. 18:48
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
ha nem tudod elképzelni magad egy fiúval akkor leszbi
2016. jan. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Biszex lehetsz, de szerintem leszbi nem, ha eddig érdekeltek a fiúk. Ez nem változik meg egyik napról a másikra. 15f
2016. jan. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2016. jan. 24. 19:33
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem szerintem baratkozz fiukkal,majd szerelmes leszel egybe es a szerelem csodakra kepes ,meg eszhez is terithet...
2016. jan. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Csak egyszer szerettem bele egy fiúba.Az is hiba volt
2016. jan. 25. 13:53
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

előző válaszolóval ne törődj, az csak egy hülye!

én általában ilyenkor azt szoktam javasolni, hogy először szokd meg a gondolatot, aztán vesézd ki jobban. lehet, hogy mondjuk elmúlik, az is lehet, hogy nem. ezt nem tudod egyik pillanatról a másikra megállapítani, idő kell hozzá. én mondjuk úgy jöttem rá, hogy éppenséggel észrevettem, hogy percekkel azután, hogy ránéztem egyik lány osztálytársamra, feldobódott a hangulatom, meg hevesen vert a szívem... szokásos, könyvekben leírt cuccok ;) akkor nekem az első gondolatom az volt, hogy "ba...meg, egy lány tetszik nekem!" (én is lány vagyok)

egy ideig még tagadtam is, mondván, hogy de hát nekem már több fiú is tetszett, nem lehetek leszbikus. aztán megbékéltem vele, és rájöttem, mi a helyzet. szóval, nem kell aggódnod, idővel kitisztul a kép. kulcsszó: IDŐVEL. nem kell rögtön tudnod a választ, ez nem az iskola.... ne siettesd magad, hanem szánj rá egy kis időt. hidd el, megéri!

2016. jan. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm:)
2016. jan. 28. 15:27
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyenben voltam :D segitek ha akarod !
2016. febr. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!