Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok! Titeket érdekel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Titeket érdekel olyan, hogy egy fiút dugjatok meg egy felcsatolhatóval?

Figyelt kérdés

2016. aug. 29. 15:11
 1/10 anonim ***** válasza:
26%

És ez miért biszex kategória ?!

Már megbocsáss, engem férfiként ez megmozgat és se bix se meleg nem vagyok.

Egyenesen undorodok a férfiaktól! Még az érintés is szar.


Csak nővel tudom elképzelni a szexet és az életem.

Szóval ez közel se biszex attól, hogy biszexek is szerethetik...


19/Ffi

2016. aug. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
Engem régebben érdekelt, most már nem.
2016. aug. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%
igen-igen-igen-de eddig nem volt rá lehetőségem...
2016. aug. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
59%
#1 Ez attól biszex, hogy a heterokat nem érdekli, hogy akárcsak egy felcsatolhatóval megdugja valaki. Elutasítják a szex minde olyan formáját, ami eltér a heterszextől. Ha már megengedi, hogy egy felcsatolhatóval hátulról, akkor már nem 100%-ig hetero. Hogy még magának se vallja be? Ha jó neki, hogy becsapja saját magát, akkor tegye. Attól még nem lesz százas.
2016. aug. 30. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen én szeretek ilyet csinálni. És ettől még heteró lesz a pasi. Ha pasikhoz vonzódik akkor lesz bi vagy meleg. Volt hogy 3asban voltam még egy lánnyal meg egy fiúval. Tök heteró és macsó volt a pasi. Volt egy felcsatolós amivel szendvicsbe kényeztettük egymást. Marmint eleinte a fiúval mi ketten a másik lányt. Aztán a másik lány meg a fiú engem. Poènból elsütöttük a fiúnak utána, hogy most te leszel középen. Kicsit kerette magát aztán belement. A végén előkerült még egy felcsatolós és ketten is megcsináltuk egyszerre.
2016. aug. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincs abban semmi rossz! Legalább átéli hogy mit érzünk mi ha popsintolnak. Szoktuk játszani.
2016. aug. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez tényleg egy nem egyszerű kérdés, van egy csomó tabu is, ill. vannak dolgok, amik olyan "homósnak" tűnhetnek, és jók és kellemesek egy abszolút heteró férfinak is. Szerintem 100 százalékig senki sem őszinte, vagy csak nagyon kevesen. Attól még, hogy egy férfi kedveli, ha análisan kényeztetik (valamilyen módon - akár orálisan is - főleg ha hölgy teszi azt vele) - még nem feltétlenül homo, vagy bi. (szerintem).
2016. aug. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Hargitai János válasza:
92%
Felolvastam a páromnak a kérdést, elég határozottan elzárkózik az e féle örömök elöl... Én azért kipróbálnám ha lenne rá lehetőségem. Hozzáteszem nem vagyok se bi se homo csak nővel tudom elképzelni a dolgot.
2016. szept. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
91%
Én is kipróbálnám. Csajok szánjátok meg szegény nélkülözőt, azaz engem :D
2016. szept. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
65%
Szánjatok meg engem is - és azzal, hogy az igazimat tolhassam be én Nektek a "füstösbe"
2016. szept. 5. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!