Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Voltam egy dominánál és ő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltam egy dominánál és ő megdugott egy felcsatolhatóval. Azóta is baromira rossz érzésem van. Most akkor biszex vagyok? Gáz h élveztem egy kicsit? Mit csináljak h ne fájjon ha leülök?

Figyelt kérdés

Egyrészt kezdjük ott h eddig én irtóztam attól h valamit a fenekembe rakjanak. Igazából eddig még a homokosokat se bírtam annyira, bár bajom se volt velük, nem igazán érdekeltek.

Erre ez a csaj, amúgy annak ellenére h nem akartam, megdugott úgy. Baromira fájt de aztán elkezdtem élvezni.. sztem a megalázottság miatt.

Ma meg kb le se bírok ülni. De ennél sokkal rosszabb az érzés h s. ggberaktak és h tulképp olyan mint ha b. zi lennék. Mert élveztem valamennyire.

Már voltam nála párszor, szóval megbíztam benne. Utána kérdezte h miért nem mondtam a menekülő szót. Én konkrétan köpni nyelni nem tudtam nemhogy a menekülőszót. Nem is jutott eszembe h mondjam, annyira benne voltunk már ebben az egészben. Eddig a legdurvább dolog volt h a csizmáját lenyalatta velem, most meg ez.


Igazából, nem is tudom most mit kezdjek magammal.


2015. dec. 5. 16:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak a nők izgatnak, nem vagy biszex.
2015. dec. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
gyere megduglak én is
2015. dec. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
20%
Beteg ez a világ b@zmeg. Arról nem beszélve hogy hogy tud egy nő seggbe rakni úgy hogy te nem akartad???? Röhögő görcsöt kaptam a kérdésedtől. Remélem mától egy cuncimókusnak fogod magad érezni,és jó sokáig fájni fog a végbélnyílásod te barom.
2015. dec. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
#3: Ha le vagy bilincselve, akkor akaratod ellenére bárki seggberakhat, egy nő is.
2015. dec. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
72%
4-esnek: Ok legyen így ahogy mondod de akkor szólok hogy nem nem akarom hogy megb.sszál,nem pedig: " Én konkrétan köpni nyelni nem tudtam nemhogy a menekülőszót." És amíg szerelte magára a "csaj" a műf.szt mit csinált az illető? Olvasgatta kedvenc regényét? Mindegy, lényeg az hogy jól megrakták a seggét (amit még élvezett is, mindjárt hányok)most meg itt szenved a kérdező.
2015. dec. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 egybaba ***** válasza:
100%
Senkinek semi köze hozzá, hogy Te kivel dugsz és mitől élvezel. Ha Neked ez jólesik, csináld. A dugás két ember intim magánügye. (kibeszélni se kéne, mert hogy magánügy)
2015. dec. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!