Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hogy közöljem a haverommal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy közöljem a haverommal hogy biszex vagyok, és bejön?

Figyelt kérdés
4 éve ismerem, most vagyunk végzősök. Olyanokat beszéltünk eddig, hogy ki kit húzna meg (csajok), mekkora, hogyan szoktuk borotválni, mennyi jön ki, meddig bírja, hasonlók. Viszont időközben rájöttem, hogy bejön. Itt tudtam meg hogy biszex vagyok, és többször arra izgultam fel, ahogy elképzeltem hogy megdug egy csajt, és az eres, izmos kezével fogja a lány vékony derekát. Hogyan adjam neki azt elő, hogy föbbet érzek iránta?

2016. aug. 26. 15:04
 1/3 anonim ***** válasza:
81%
Hát ha ilyenekről beszéltetek, akkor gondolom benne is megvan a hajlam ... én legalább is a legjobb barátommal sem beszéltem meg ilyeneket soha ... mekkora, meg mennyi jön ... két pasi miért akarja ezt egymásról tudni, ha nincs bennük hajlam?
2016. aug. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha latta mar a farkad akkor kerd meg hogy fogja meg vagy ilyesmi meg te is az ovet es lassan kialakul. Ha meg nem lattatok egymaset akkor kerd meg hgy had lassad es mutasd meg neki. Latta mar a tied?
2016. aug. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
80%
#1 ez teljesen emberfüggő... Én rendszeresen megbeszélem az ilyen dolgokat a haverommal, nem azért, mert "hajlamunk van", hanem tudod, "just braggin about it". De én eleve minden kicsit közvetkenebb hangulatú társaságban képes vagyok ilyenekről beszélni, vagy mocskos poénokat elsütni, míg vannak haverjaim, akik több év ismerettségg után is képtelenek az ilyesmit elviselni. Szóval vigyázz ezzel, mert nem feltétlenül jel a "hajlamra".
2016. aug. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!