Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mert van az, hogy videken...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mert van az, hogy videken kedvesek a sracok a fovarosban tobbsegben kozonyosek?

Figyelt kérdés

2016. aug. 15. 21:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
46%
Pesten alap hogy mindenki bunkó legyen
2016. aug. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem vidéken is bőven elég tapló van. És pesten is tuti sok a normális csak ők annyira nem feltünőek.
2016. aug. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
85%
Pesten feltűnik az erős tájszólásod, azaz hogy kilóg a kapanyél a szádból. A falusiak ezt észre sem veszik.
2016. aug. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
48%
Mindenhol vannak bunkók, de ha a tanyáról ahol lakok elmegyek Pécsre, feltűnik mennyire sok a beképzelt alak. Aztán ha Pécsről megyek Pestre, megint szembetűnik, hogy rengeteg az 'arc'. Múltkor azon mosolyogtam magamban, hogy lassan mindenkinek ki van szakadva a farmerja térdnél, mindenki egyennapszemüvegben van és olyan flegma arccal járja a várost, hogy egy darab téglában is több lelket látni. De ettől még vannak értelmes fejek is, akiken látszik, hogy gondolkodásra használják a fejüket.
2016. aug. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
94%

Mert nagyvárosban pl Pesten nagy fas zuk van a srácoknak ge cikemények csak az a baj hogy egy falusi horda le tudná rohanni őket :/.

Meg álltalában a nyagvárosiasokat nem nevelik meg pedig az kéne" mi az hogy v nyaku póló meg seprűfej puff lebas zni neki egy nyakast had törölgesse a padlót"

Egyszer voltam Pesten akkor is valami vénasszony elkezdett dobálni flakonnal raordibáltam pár szép szót meg se mert mukkanni. Azt itt verik magukat.

2016. aug. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó: Te az alapján ítéled meg az embereket ahogy kinéznek?

Pécsi vagyok, néha szakadt gatyában járok, fekete pólóban és van h fapofát vágok. Akkor nem használom a fejem?

Meglepődnél azon, hogy ha valakire ránézésre azt mondod "ez tuti egy bunkó akinek agya sincs" -de miután elbeszélgetsz vele rájössz mennyire tévedtél.

Ha elmegyek falura csak azt látom mennyi a hülye ember akik nem tudnak tovább gondolni semmit > mondhatnám de nincs így. Igen, sok a hülye. Faluban, városban, fővárosban is. De épp úgy vannak értelmes emberek is a stílusuktól függetlenül.


Kérdező: Lehet bevonzód őket? :D Nekem is van egy lánytípus akiket vonzók (pedig örülnék ha nem így lenne). Vannak értelmes - normális Pestiek, de lehet abban valami, hogy Falu: közelebbi ismerősök az emberek, város: csak egy adott körzeten belül ismerik egymást az emberek -de többségében már nem, elmagányosodás, eltávolodás, Fővárosunk: sok ember, több külföldi, nagyobb távolság és max szomszédsági ismeretség? Nem tudom, lehet az adott hely kiépítése miatt van ilyen. De mi is szoktuk mondani, hogy otthon, hogy "ezek a pestiek...." bunkók vagy idióták, stb. ez is ink egy humorsztereotípia nálunk (sok rokon pesti).

2016. aug. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
*4-es
2016. aug. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

#6

Nem!! Nem pofa alapján szoktam dönteni felőlem lehett szakadt ruhába vagy flancos dolgokba ha barátias nem se ggfej. Nem a ruha teszi hanem a személyiség meg ahány nagyvárosban jártam mindenhol felszegett fejjel tökösen mászkálnak de megmukkanni nem birtak.

Meg az arcvonások se nagyon érdekelnek engem.

2016. aug. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Meg mi az már hogy jön és erölteti a kéregetést jó falun is van de ő csak egyhelyben áll/ül és nem kezd el követni. Meg nem kell minden 5. perce oroszul dumálni neki hogy huzzon el.

Ja meg az a baj hogy beszéltem emberekkel de akkor is lekezelők mert nem elég hogy falusi hanem még Szabolcsi is vagyok és őket mindenhol valamilyen szinten lenézik.

2016. aug. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Az mondjuk adom, hogy a kéregetők nem hagynak békén -ha normális beszélsz velük a többség elmegy, de vannak húzós esetek -gondolom.

De mondjuk a többség: fiúknál: csőgatya, már-már lányos viselkedés vagy hú de kemény a gyerek de izma semmi típus. Tisztelet a kivélnek. Egy férfi legye férfi, felőlem foglalkozzon a hajával vagy a bőrével, nem kell igénytelennek lenni zsíros haj, stb. de visítson mint egy csaj.

2016. aug. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!