Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Valakinek van cikis szextörtén...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valakinek van cikis szextörténete?

Figyelt kérdés
Bármilyen: valaki rádnyitott, nem jóval feküdtél le, stb. Kort és nemet is légyszí! Írhattok priviben is!

2016. júl. 25. 21:01
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
82%
Egyszer az egyik partneremmel kicsit egymásba feledkeztünk, hangosabbak voltunk a kelleténél, és egyszer csak arra lettünk figyelmesek (olyan hajnal 2 körül), h a fölöttünk lakó elkezdett veszettül ledörömbölni... :-D Akkor jót röhögtünk rajta, de utána kerültem egy darabig a szomszédot... :-D
2016. júl. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
90%

Nos, ez elég általános jelenség, sokszor, sok emberrel előfordul, az elsőt én mégis tragédiaként éltem meg.

Kutyapózban, mikor kihúzta a barátom, a felgyülemlett levegő távozott a puncimból egy szolid fingáshoz hasonló hang kíséretében :D sokkot kaptam és kishíján öngyilkos lettem, de szerencsére a barátom normálisan reagált. Ritkán fordul elő, de már csak nevetünk rajta egyet, majd folytatjuk.

18/L

2016. júl. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
84%
Többször is rányitottam másokra
2016. júl. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
79%
Többször rányitottam hangosan másokra, és dörömböltek a szomszédok.
2016. júl. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
88%
#2 Ezt vicces elképzelni hogy sokkot kapsz a puncifingtól :DD
2016. júl. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
86%
3-as ,gondolom egymás után. :DDD
2016. júl. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 mvivizsofia válasza:
80%
egyszer nagyon berugtam és a volt baratommal a kocsma wc-be
2016. júl. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
89%
Nekem inkább az volt kellemetlen, mikor nagy nehezen kibeszéltem a csajt a bugyijából (elég nehéz eset volt) és nem tartottam kb. egy percnél tovább. Nagyon megérte...
2016. júl. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
90%
dugtunk a kocsiba és nemsokkal a vége előtt egy rendőrpáros ugy döntött tartanak egy igazoltatásnyi időt :D
2016. júl. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
90%
Az első pasivalvaki igazán tetszet mikor végre megvolt a sex még soha nem volt előtte punipum. Én tudtam, hogy van ilyen. De ő megált és azt kérdezte, hogy te most rá fingottál a farkamra? Hogy jött át a puncidba a fingod? XD elkapott a röhögő görcs. Ő tiszta kellemetlenül érezte magát mert akárhányszor újra neki kezdtünk mindig sírtam a röhögéstől.
2016. júl. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!