Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Fiúk! Kinek milyen volt az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Kinek milyen volt az első biszex élmény? Lenne kedved valakinek elmesélni? F/20

Figyelt kérdés
2016. márc. 11. 20:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%

Én még várom az első ilyen élményt.


25 F

2016. márc. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 October15 ***** válasza:
29%
Biszex élmény? Lehet én vagyok sötét de az mi a rák?:D Ha csajjal vagy az hetero ha pasival az homo ha egyszerre mindkettő attól még nem lesz kevésbé bzis ha seggbe qrnak. :D
2016. márc. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
26%
Biszex kevésbé hangzik rosszul.. ⁉
2016. márc. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
14%
Privátban leírom,itt nem.
2016. márc. 12. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
37%
Jó lenne, de csak ha lánynak öltözhetnék :$
2016. márc. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
86%

Jól szopott.

23/F

2016. márc. 16. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
82%

Nekem is írhattok privátban :)

Engem is érdekelnek ezek.


Még én is gondolkodok hogy milyen volna mondjuk a passzív szerep.


21-22F

2016. márc. 16. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
80%

Nekem sem volt még, de maximum nagyon light-os dolgok érdekelnének.

25F

2016. márc. 17. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 BiTOPro97 ***** válasza:
77%

Nekem tizenhat és félévesen volt egy velem kb. egy korú - nem kérdeztem - valami diákmunkákat csinált, meg halasztott suliban (szóval az tabu volt) - , szőkésbarna, kék szemű (pedig az nem az esetem) sráccal, akkor szakított pár hónapja egy erős - mind a két értelemben - húszon éves pasival - akkor még pasi volt, ma srác, lenne - a srác elment volna szexi fiú modellnek - most nem jut eszembe a neve ennek, - csak a ~170-175centi körüli magassága lehet volna baj ehhez, meg szégyenlős volt, no nem partner előtt, hanem strandra nem járt meg ilyenek. Otthon pedig budai polgári körökből származott, vagy ép azért, mert meleg kitagadták - amikor összejött a pasival, - amikor összejöttük több sráccal élt együtt egy két szobás lakásban a kilenc ker-ben ülői úti metró közelében lakott, Corvin moziban láttam többször, ritkábban haverjaival, egyszer oda jött mellém terem nyitásra várva beszélgetni és abból lett, másnapra éjszakát átbeszélve - akkor főleg a filmről - szex náluk, a többek suliban mentek reggel, az éjszaka meg még a konyhában telt, jöttek is sorban - bemutatkozgattak. Volt már lánnyal anál szex, de így is bénáztam - jó kkor anál szexben lánnyal is, de ő (mind kettő) nagyon jó fej(ek) volt(ak), haverjai is normálisak voltak. Amúgy azt tudom, hogy végül szakmunkás lett. (Nem gyakori szakma de szép, és keres is vele - ezért sem íróm mi az. Nem csinálom neki a konkurenciát ;). Szóval egy szép meleg napsütéses szoba, befüggönyözve volt az első hely. De olyan vékony volt a függöny, hogy olvasni lehet volna.

De érdekes házinyúlra nem lövünk volt a kis házi koleszban. Meg inkább passzív srácok voltak, bár egyen sem látszott, volt aki biszex volt és volt barátnője.

No a srác minden szempontból ideális volt, mert igaz csak ami nálam a maximum is fiúval szex barátság lett, és hasonló méretekkel rendelkezett az exe. ami nagy előny esetemben, akkor meg főleg az volt.

2016. ápr. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 BiTOPro97 ***** válasza:
2016. ápr. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!