Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Léteznek biszexuális apukák?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek biszexuális apukák?

Figyelt kérdés
Ha egy férfinak családja lesz akkor ezt le tudja fojtani magába? Ilyenkor mi a helyzet?

2016. júl. 23. 08:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Léteznek jelen:-) különösebben nem fojtom magamban de nem reklámozom.
2016. júl. 23. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
97%

Pont ahogy az első válaszoló írta!

Léteznek bizony!, itt vagyok például én...

El én sem fojtom ez irányú vágyaimat,

de igyekszem teljes titokban tartani...

Még a családom sem sejti...

2016. júl. 23. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Az én apum is biszex,de ő csak fiatalabb korában volt azonos neművel. Család mellett nem.
2016. júl. 23. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
83%
Én is az vagyok. Nem is akarom lefojtani
2016. júl. 23. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem hosszú évek óta nem volt pasival kalandom, akkor is csak orál, de családot szeretnék. Még lehet, hogy ennek ellenére is lesz az életemben, de most már csakis a párommal együtt.
2016. júl. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Az én apám is nagy valószínűséggel az.
2016. júl. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván léteznek. Egy kedves hölgy ismerősöm most válik két gyerekkel, az általános iskolás gyerekek most próbálnak megbarátkozni a gondolattal, hogy az apukájuk egy másik férfival költözik össze, mert őt szereti.


A feleség intelligensen viszonyul az egészhez, jó viszonyban maradtak, de gondolom, lelkileg nem lehet könnyű az a tudat, hogy valami olyan hiányzott a férje életéből, amit ő a legjobb szándéka, minden igyekezete mellett sem tudott volna megadni.


(Azzal nem vagyok tisztában, hogy tudott-e a férje biszexuális hajlamáról, de bizonyos körülményekből inkább azt feltételezem, hogy nem.)

2016. júl. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Léteznek, kettővel jóban is vagyok. Mindkettő elvált kb 40+ évesen, hogy kiélhessék azt, amit 40+ évig elnyomtak. Mélységes sajnálatot érzek irányukba
2016. júl. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ezzel baj, persze amikor a no akar valni mert ki akarja elni magat az oke?


Ha van itt ilyen idosebb apuka, irhatna:)

2016. júl. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyesmi lehetek. Nem tudom, hogy létezik-e olyan, hogy a bi-ségen belül a hetero hajlam az erősebb, de bennem nem pusztító erejű a szexuális vágy az azonos neműek irányába, de azért munkál bennem, hogy kipróbáljam a passzív szerepet.


38/F/apuka

2016. júl. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!