Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Van itt olyan, ki nagyon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, ki nagyon sokáig gondolkodott azon, hogy kipróbálja pasival és után viszont szörnyen megbánta vagy éppen csodálkozott magán, hogy miért aggódott ennyit hiszen nagyon élvezte?

Figyelt kérdés
Kort is írjátok meg, ha lehet, illetve mit éreztettek amikor esetleg megbántátok ?

2016. júl. 9. 23:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én csak ki akartam próbálni, hogy milyen ha megdugnak. De aztán a partneremnek ha nincs épp fiúja mindig azt mondja hogy még egyszer utoljára. Tulajdonképp egy éve a kezében vagyok. Szex után mindig bocsánatot kér, de hiába.
2016. júl. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A magam részéről már jó pár éve gondolkodom, hogy kipróbálnám passzívként a dolgot, elsősorban orálisan, de valójában, amikor megnézem a férfiakat az utcán, nem hogy nem tetszenek, egyenesen visszataszítónak látom, hogy egy férfival bármit is kezdjek. Szóval érdekes. A vágy bennem van attól még. Lehet,hogy megbánnám, lehet, hogy nem.

Lehet,hogy kipróbálom egyszer, ha a vágy még erősebb lesz. Mondjuk fura, mert a képzelgéseimben feltétlenül hetero (úgy értem, aki még nem csinálta férfival) pasival csinálom.

Amúgy megbánni nem kell semmit. Max megtanultad az esetből, hogy felesleges volt vágyni rá :))

38F

2016. júl. 10. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem bántam meg semmit sem. Az első szexuális élményem egy sráccal volt. Utána csak lányok voltak sokáig. Aztán a lányok mellett voltak pasik is. Mindkét nemmel élvezem a szexet.

Párkapcsolatot viszont csak az ellenkező nemmel tudok elképzelni.

60/F

2016. júl. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
78%
én most gondolkozok rajta, aktív és passzív szerepben is kipróbálnám csak félnék hogy megbánnám
2016. júl. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Tény, mindenkiben van egy bizonyos fokú biszexualitás. Az is tény, hogy nagyon sokan élnek úgy, hogy sóvárognak, de soha nem próbálják ki.. úgymond félnek, nincs megfelelő "alany", majd, ha... Sokan vannak, hogy emiatt idegi, lelki, akár egészségi problémákkal küzdenek. Az elfojtott vágyak kínozzák... Aztán vannak nagyon sokan, akik kipróbálják, de "rossz lóra" tesznek és megbánják, de a vágy tovább él. És persze nagyon sokan titokban örömmel vállalják az alkalmi bi életüket és jól megvannak egy aránylag stabil barátságban, vagy váltogatják partnereiket és gond nélkül élik életüket. Embere válogatja. Nekem sikerült titokban néhány jó baráttal élni az életem a házasságom mellett. Bár elváltam, de NEM az én hibámból, semmi köze nem volt a biszexualitásomhoz. Szerintem - mint mindent, ezt is lehet úgy csinálni, hogy boldogan eleget teszek itt is ott is, és így élvezhető a szex nyújtotta teljes lehetőség. Nekem így kerek, teljes az életem. Férfias férfi vagyok, és szívesen segítem a kezdő srácot is, hiszen valójában az első alkalmon nagyon sok múlik! Mindig azt akarom, hogy a másiknak nagyon jó legyen, akkor boldog ő is és én is!:) Hogyan mondja a mondás: "Hazudj költő, csak rajta ne kapjanak!" :)
2016. júl. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azt próbálnám ki hogy milyen ha egy pasi leszop, és utána én őt.
2016. júl. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!