Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok, használjátok az anál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, használjátok az anál plugot? Jo érzés?

Figyelt kérdés
2016. júl. 4. 13:49
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Nem, azért használjuk, mert mazochista állatok vagyunk akik szeretnek szenvedni...
2016. júl. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%
Azért nem mindennap, de volt, hogy használtam már. Fura érzés, kicsit kényelmetlen, de izgató is ugyanakkor.
2016. júl. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

ez engem is érdekel, én is szívesen vennék egyet páromnak.

Amúgy miért biszex?

2016. júl. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
en is hasznalok es imadom :)
2016. júl. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Először idegenkedtem tőle, mikor megkaptam a paromtól el akartam hajítani. Aztán egyszer hagytam hogy bedugja és nem volt olyan rossz érzés.

Azt vettem észre, hogy remekül fel tudom izgatni vele, ha zuhanyozás után bedugom, majd az ágyban "véletlenül" megtalálja bennem.

Egyebkent erdekes érzés mikor nyalás vagy szex közben valami kitölti a popsimat.

2016. aug. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
jaj de jo érzés, nyalnak és a popsiba is van valami - plug, iteni lehet, már rendelem is, de melyiket?
2016. aug. 19. 17:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!