Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Melyik érzés az igazi? Az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik érzés az igazi? Az elélvezés előtti vagy utáni?

Figyelt kérdés

Elélvezés előtt (nem szó szerint kell érteni... Nem felizgult állapotra értem.) bűntudat nélkül szopnék fiúként és majdnem minden olyan dolog érdekel ami fiúval kapcsolatos,de miután elélveztem 5-10 perce utálom a fiús vágyaimat és örülök hogy nem csináltam még semmit fiúval.


Most akkor melyik érzés az igazi?


2016. máj. 8. 01:14
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Homo vagy?
2016. máj. 8. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem,szerinted miért a biszex kategóriában van?
2016. máj. 8. 02:27
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
DE apám, homokos vagy.
2016. máj. 8. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Barmok -.-
2016. máj. 8. 02:48
 5/7 anonim válasza:
100%
Nálam is ez van! :D talàn vmi a testben lemegy(vmilyen hormon v nmetommi) aztàn visszaàl a normàlis szintre...szval szerintem az élvezés elôtti érzés.
2016. máj. 8. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Régen velem is ez volt. Amúgy, aki "más", náluk az elfogadásig ez jellemző. Az orgazmus után utálják saját magukat.
2016. máj. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Én bi vagyok.

Ha kölcsönösen csináltuk és először engem szoptak le, akkor néha nekem sem volt valami jó viszonozni.

Ezért jobban is szeretem viszonzás nélkül csinálni. Én élvezem ha leszophatok valakit, elélvez, tetszik neki.

2016. máj. 11. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!