Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszexuális felnőtt nőktől...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszexuális felnőtt nőktől kérdeznék: a családotoknak elmondtátok?

Figyelt kérdés
A férjem tudja, a szüleim nem. Volt kapcsolatom nőkkel, egy hosszabb is, majdnem egy évig tartott, de a szüleimnek nem mondtam. Azóta sem tudják, mert végül egy férfiba szerettem bele és családunk lett. Van értelme beszélni róla? Sokszor eszembe jut, hogy nem is ismernek igazán. De már felnőtt vagyok, nem sok értelme lenne, mégis bánt. Ti elmondtátok? A ti környezetetek tudja?
2016. jún. 21. 10:23
 1/7 icu75 ***** válasza:
100%
Nekem is csak a párom tudja. Másra nem tartozik. 41/nő
2016. jún. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Édesanyámmal jó volt a kapcsolatom tiniként, aztán felnőttem, eltávolodtunk és mostanában kezdünk újra "ismerkedni", mert eddig nagyon távol éltünk, és most közelebb költöztünk, így hozta az élet. Beszéltünk az "élet nagy dolgairól", és úgy érzem, hogy folyton titkolózom előtte, kétszer is meggondolom, mit mondok, mit mesélek, mert nem tudja, hogy milyen ember vagyok, úgy érzem, alig ismer és esélye sem lesz megismerni, ha az életem egyik felét nem mondom el.


Neked volt viszonyod, tartósabb kapcsolatod nőkkel? Vagy csak szexuális kalandokban nyilvánult meg a biszexualitásod?


N33

2016. jún. 21. 11:07
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Fiatal lányként volt azután én is férjhez mentem. Senki nem tud a volt partneremen kívül róla, míg én jól élek -ő többször elvált nem találja a helyét a világban.

A családomnak semmi értelme tudni róla, férjem homofób is egyébként.

2016. jún. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 icu75 ***** válasza:
90%
Nekem is jó a kapcsolatom édesanyámmal,együtt is lakunk(ő tüdőbeteg) mégis úgy gondolom hogy a szexuális életem nem tartozik rá(az sem ami a férjemmel van) szingli koromban voltak kalandnak mondható de azért többszöri alkalmak,de nekem akkor mindig kellett férfi "jelenlét" is. Most van tervben lány beszervezése párosunkhoz.
2016. jún. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Még anno 14 évesen elmondtam anyukámnak, aztán később a páromnak. Még pár barátnőm tudja, de nem hiszem, hogy olyan hú de nagy dolog lenne, amit el kell mondani mindenkinek. Ha egy nő lenne a párom, akkor úgy is mindenki megtudta volna.

20N

2016. jún. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok választ (és privát üzeneteket). Én monogám kapcsolatban élek, nem lesz harmadik az életünkben, így ilyen szinten nincs aktualitása a dolognak. Csak úgy éreztem, hogy nem ismernek meg igazán, ha ezt nem tudják rólam, de úgy látom, másnak ez nem okoz lelkiismereti kérdést. Köszi mindenkinek!
2016. jún. 21. 14:11
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem arrol se szamolsz be otthon hogy lenyeled vagy sem a spermat. Akkor titkoloz?

Evekkel ezelott volt ilyen eleted de mar a multte. Ha te lezartad akkor minek tovabb ragozni?

2016. jún. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!