Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Tetszik egy lany, facebookon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lany, facebookon ismerem csak, sose beszelgettunk. Nem tudom hogy jelezzem diszkreten hogy erdekel engem?

Figyelt kérdés

Nagyon szep lany,nem az a cicababa ,inkabb termeszetes. Nem tudom ez mi vonzodom a lanyokhoz de eggyel sem jarnek...de vele igen.

18-2/L



2016. máj. 31. 18:36
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk kezdésnek : szia én vagyok xy innen ismerlek van kedved beszélgetni ?
2016. máj. 31. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
39%
menj ki éjjel a házuk ablakához és kéjjel farkasvonyításokkal jelezd irányába a szexuális érdeklődésed.
2016. máj. 31. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Nem tudom honnan ismerem,azt hiszem o jelolt be. De ment a zold kez :)

Masodik nagyon vicces vagy remelem veled is lesz ilyen helyzet hogy annyira odavagy hogy itt kell kerdezzel mert nincs merszed ;)


Amugy: van jelenleg baratom , de neki is megjegyeztem h bejon a csaj.

2016. máj. 31. 18:48
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
hát én nem viccnek szántam :D amit az első mondott abból nem fogja levágni mi a helyzet
2016. máj. 31. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Héé első vagyok de valahol el kell kezdeni nemde?
2016. máj. 31. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Bocs de valoszinu nem vagy szerelmes a baratodba, ha mas ennyire felkeltette az erdeklodesed. Amugy a baratod helyeben tuti otthagynalak, vagy ez csak nekem nem normalis, hogy valaki kozli a pasijaval/csajaval, hogy bejon neki valaki (mas)??

Amugy 1es, milyen szoveg ez jezusom.. "van kedved beszelgetni?" Hat ha ramirna valaki igy.. nem lenne. Irjon ram nyugodtan, beszelgessunk, aztan makd latjuk, meg latja o, hogy akarok-e, de ez a megkerdezem van-e kedved beszelgetni... pff. Ja es ha mizu-zik az mar off. Ha egy konkret temat, kerdest nem tud osszehozni, csak valami sablon sz.rt es ilyen celtalan beszelgetesekkel jon az eleg taszito. Kerdezheti pl hogy mivel foglalkozok, vagy van meg ami ertelmes. De mikor csak mosolygos fejezik, meg ertem-ezik, meg ramir a kb semmivel es varja hogy elinduljon valami beszelgetes.. azt varhatja. Nem en irtam ra, irjon ugy hogy azt lassan erdeklem de oszinte, es laza, en tuti ha erdekel akkor kerdezni fogok szinten meg minden.

2016. jún. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

6os teljesen igazad van . Ez nálam sem lenne elfogadható kategória ,ha engem szeret miért jön be neki bárki más? Még csak megemlítés szintjén ,se beszéljen más nőről akit vonzónak talál..ha egyszer velem van és elvben engem szeret.

Kérdező miért akarsz más felé nyitni ,ha neked van párod.

Viszont szerintem az első válaszoló nem komolyan gondolta amit irt és szerintem is úgy nyiss felé ,hogy az érdekes legyen , érdekelődj felőle és ne sablon szöveggel ,mert az tényleg gáz mosolygós fejek és értem,ok társaival együtt .

2016. jún. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Koszonom mimdenkinek.

Tisztazzuk. En Lany parom Fiu aki tetszik Lany.

Nem vagyok szerelmes a jelenlegi paromba ,de nagyon kedvelem es szeretem is. Viszont ez a lany megdobogtatja a szivem! Nem akarom jelenlegi parom elvesziteni mert szeretek vele lenni es lehet hogy friss a kapcsolatunk de ugy erzem nelkule rossz lenne. Hianyozna es a tarsasaga is. De nem vagyok feltekeny ra, nem aggodom amiatt hogy megcsal vagy lecserel pedig ezt az eddigi kapcsolataimnal ereztem,mert feltem hogy elveszithetem. (Pedig nem volt ilyenekre jel) Az en reszemrol meg nem komoly a dolog a sraccal.. Viszont elmondom neki mindog mit erzek.

2016. jún. 2. 22:24
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Velem is volt már ilyen, majdnem ugyan ez az eset..szerintem maradjatok barátok a sráccal mert egy idő után egyre jobban kötődsz majd hozzá viszont sosem lesz elég, a csajra meg írj rá valami dologgal kapcsolatban:D

Pl.'ismerjuk egymast' vagy esetleg ha az idővonalát lecsekkolod és rájössz pl.mi a hobbija vagy hasonló azzal kapcsolatban is kérdezhetsz mintha téged is az érdekelne:DDD

2016. jún. 3. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Nézegesd a fotóit,hogy van e kutyája/macskája vagy mi a hobbija, hová jár szórakozni és stb.


Vmi indokkal rá kell írnod,mert másképpen nem fog menni.


Sablonos dologgal meg ne írj rá.


Egyáltalán biszex a lány? :D

2016. jún. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!