Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mit tudok tenni ha fiúkra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudok tenni ha fiúkra elélvezés után ne szégyeljem magam és ne undorodjak az egésztől?

Figyelt kérdés

Elélvezés előtt minden nagyon jó,de utána minden fiúval kapcsolatos dolgot utálok tobb-kevesebb ideig.

Hogyan tudnám azt megcsinálni hogy elélvezés után is ugyan úgy kivanjam mint előtte?

Fiú vagyok.


2016. máj. 9. 20:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
El kell fogadnod magad. Nálam is ez volt. Undorodtam magamtól elélvezés után, de idővel elfogadtam, mára már egyáltalán nem zavar, hogy biszex vagyok.
2016. máj. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem zavar egyeltalan... Próbálom is fuzogetni az egyik barátomat egy szopásra ,de nem veszi a lapot..

És miután annyira kanos vagyok hogy inkább otthon kiverem,ramjon az érzés hogy,dejó,hogy nem tettem meg.

Pedig nagyon szeretnem.

2016. máj. 9. 20:30
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A lányok is izgatnak amúgy, vagy csak a fiúk?

Ha lányra vered ki, akkor nincs ilyen érzés utána? :)

2016. máj. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez nekem is ismeros. 24 eves srac vagyok. Par evvel ez elott en is tapasztaltam ezt. Manapsag pedig mar alig. Szerintem nekem is az segitett, hogy teljesen elfogadtam, hogy az egy teljesen termeszetes es normalis dolog hogy vonzonak talalok fiukat. Nem is csoda, hisz nemelyik olyan gyonyoru! :D


+ szerintem az is segitett hogy masokkal is elkezdtem szexelni, nem csak egyedul kiverni. Az utan nem undort erzek, hanem inkab tok szivesen osszebujok az illetovel. :P Az olyan kellemes tud lenni elelvezes utan.

2016. máj. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy haver segitett! 6-7 alkalommal csinálta a módszerét!
2016. máj. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!