Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hogy fogadjam el, hogy biszex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

PeppyE kérdése:

Hogy fogadjam el, hogy biszex vagyok?

Figyelt kérdés
Akik hasonló cipőben jártak? Nemrég rájöttem, hogy tényleg vonz mindkét nem, viszont ez állandóan bűntudatot ébreszt és nem igazán tudom, hogy kezeljem. Tippek? (17/lány)

2016. máj. 8. 13:10
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel nincs semmi gond egyik barátomnak pl 2 barátnője van (Nem kell irigykedni sokszor én is irigylem)

Tökéletes harmoniában élnek 3-an közös szex illetve külön külön is szexelnek. (Ha jól tudom az egyik terhes is már tőle és a másikkal is próbálkoznak)

Mind a két lány biszex de vágyik a férfire is az életükben. Teljesen jól érzik magukat igy hogy mindannyian megkapják amit akarnak

2016. máj. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!