Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Azt hiszem biszex vagyok, de...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem biszex vagyok, de ezt kinosnak erzem, mit tegyek?

Figyelt kérdés

19/L

Mas biszex lanyok, ti hogy kezelitek ezt a helyzetet? Nem erzitik cikinek?



2016. máj. 2. 23:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kínosnak akkor érezheted ha más is tud róla ... azt meg nem értem, hogy miért kell más orrára kötni a szexuális irányultságodat :-P
2016. máj. 3. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Rólam tudják többen is de engem nem is zavart soha. Ne másokkal foglalkozz! (: 21/L
2016. máj. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
#2/2 irhatok uzit?
2016. máj. 3. 09:54
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Rólam is sokan tudják,de egyáltalán semmi gond nincs belőle.
2016. máj. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért érzed kínosnak?
2016. máj. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én biszex vagyok mióta csak az eszemet tudom, de soha nem éreztem ezt kínosnak. Mondjuk szerencse hogy nem fiú vagy, mivel a lányok esetében ilyen téren toleránsabbak az emberek. Amúgy én sem kürtölöm világgá, senkinek semmi köze hozzá hogy kivel kavarok, akár fiúval akár lánnyal.
2016. máj. 5. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is bi vagyok, bár csak egy ember tudja, a párom (ffi). Nem titkolom, de nem is reklámozom. Én sosem szégyelltem, bár kicsit furcsálltam, mikor még nem tudtam, hogy ez tényleg lehetséges, hogy mindkét nem vonzzon, és mások is vannak így. Aztán megörültem, hogy oké vagyok :D mondjuk én a férfiakat preferálom, nagyon ritka, hogy egy nő komolyabban felkeltse az érdeklődésem, akinek pedig sikerült, az heteró volt :/ Szóval ezért még nem is voltam nővel, így a legtöbben nem is sejtik rólam. Csak a párom szúrja ki mindig, mikor nézem a csajokat :D

Miért érzed kínosnak? Manapság elég elfogadóak az emberek, a lányokkal még egy kicsit jobban is. Engem az zavar, mikor elmondom (így neten anonim pl) és rögtön azt gondolják, hogy én fűvel-fával-bokorral... Olyan is van, de szerintem kár,hogy néhány tényleg ilyen biszex miatt ezt mindenkire ráhúzzák. Ezt embere válogatja, nem a nemi beállítottság. Fel se kell az ilyet venni. Vagy esetleg párkeresés téren van gondod? Vagy nehezen fogadod el, hogy a saját nemed is tetszik? Ez engem is rövid ideig zavart, de mivel ez olyan ösztönös, mint levegőt venni, rájöttem, hogy kár ellene harcolni. Mondjuk könnyen mondom, én a férfiakat preferálom, még nem voltam szerelmes nőbe (bár volt, hogy nagyon-nagyon tetszett), de ha azt dobná a gép, nincs mit tenni. A te döntésed, hogy elfogadod-e magad, de hidd el, úgy a legkönnyebb. Ha te szereted így magad, mások is könnyebben elfogadnak majd ilyennek.

21n

2016. máj. 6. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!